Czarny obraz po załadowaniu windy

Chciałem zaaktuzalizowac sobie sterowniki do karty graficznej i ściągnąłem nowe, odinstalowałem stare i uruchomiłem ponownie komputer.

Po ponownym uruchomieniu i pokazaniu sie paska ładowania systemu pokazał sie czarny obraz. Chwile poczekałem bo tak zawsze było…

I tutaj właśnie problem :-x - cały czas jest czarny obraz. Nic nie wyskakuje zaden błąd, nic sie nie pokazuje.

W trybie VGA to samo, znana dobra konfiguracja = to samo, w trybie awaryjnym stoi na miganiu kursora :confused:

Musze to jakos zrobic bo mam wazne dane na C więc format nie wchodzi za bardzo w gre :frowning:

Jakie macie propozycje :?:

Ściągnij jakiś LiveCD i zapisz te ważne pliki, a potem format niestety.

Możesz mi powiedzieć jak to zrobic :?: Bo nigdy o tym nie słyszałem…

Zobacz, czy tryb awaryjny w wierszu poleceń działa.

Po włączeniu komputera wciśnij klawisz F8, przed rozpoczęciem ładowania systemu. Następnie:

  • wybierz tryb awaryjny z wierszem polecenia.

  • wybierz system operacyjny, jeżeli Masz ich więcej.

  • Zaloguj się do systemu na konto z uprawnieniami administratora.

  • Wpisz c:\windows\system32\restore\rstrui.exe , gdzie na dysku C jest zainstalowany XP

Jak daje ‘‘Tryb awaryjny z wierszem poleceń’’ to rownież cały czas miga kursor i dalej nie idzie :evil:

Dodam, że mam Windows MX RGB :slight_smile:

Tak się dzieje jak instalujesz jakieś spiracone modyfikacje Windowsa.

Jest to przeróbka XP, do sciągnięcia z sieci p2p, a wiec nie jest to legalne - Windows MX RGB

Była kiedyś o tym gadka i okazało się że to jest legalne, ale jak zainstaluje się ze swojego klucza.

Wiec nie pomozecie :?: :?

Zainstalowalem drugiego windowsa… Da rade z niego naprawic tamtego ?

To skopiuj te ważne pliki i format. Tym razem te 2 partycje na których są systemy bo pierdolnik będzie.

Tylko ze ja tego drugiego windowsa zainstalowalem na tej samej partycji co był ten zepsuty :lol:

To formatuj tą jedną.

Wywali mi od razu dwa windowsy przy formatowaniu ?

tak

Tylko najpierw wszystkie twoje pliki skopiuj na inną albo na CD/DVD.

Najlepiej idź do znajomego, u niego podepnij dysk i uruchom z jego systemem i zrzuć sobie ważne pliki na jakiś pendrive czy coś.