Czarny obraz w filmach

Mam zainstalowna viste i mam problem w postaci czarnego obrazu w filmach,dzwiek leci a zamiast obrazu jest czarno.W media player pokazuje blad Kod:

C00D10BD

.Czy ktos wie co to moze byc??Mma nowy directx,aktualizacje sytemu i kodeki vista codec package

Zainstaluj K-lite Codec. Jesli bedzie potrzeba wszystkie inne kodeki wyinstaluj.

link do programu:

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/win … ec284f.exe

Daj znac czy poszło.

a w windows media player ??

Napisał Wyraznie ze w media playerze ma błąd… czytaj ze zrozumieniem.

Przykladowo w best player czy media player clasic leci glos ale niema obrazu

rafal-w

Dałem link do tego co masz zainstalowac

to samo

Rozwiniecie Twojego bledu…

Juz chyba wiesz o co biega :slight_smile:

Złączono Posta : 10.03.2007 (Sob) 20:42

Pierwsze co to zainstaluj jeszcze raz sterowniki do karty graficznej bo moze tego wcale nie zrobiles a jesli zrobiles to zrob to ponownie ( wgraj najnowsze pod Viste rzecz jasna :slight_smile: )

Niebardzo czytam w angielskim ale stery pod moja nvidia mam wlasciwe

To je przeinstaluj…

Przeinstalowalem caly system,wgralem wszystko od nowa,sciagnalem najnowsze sterowniki do nvidi ze strony producenta i dalej wyskakuje blad w media player a w innych programach tego typu jest glos a czarny obraz.Co jest grane :frowning:

A wszystko Ok jest w Menadzerze urzadzeń ?

Pokazuje mi trojkaciki przy kontrolerach grafiki,ale sama karte pokazuje dobrze http://img407.imageshack.us/my.php?imag … 001os7.jpg

A kolega jaka ma grafike ?

ge force 6200 turbo cache

Próbowałeś windows update ? Jeśli czegoś w systemie brakuje, to tam powinien to sobie znaleźć i doinstalować.

Spróbuj także w ogóle odinstalować stery nvidii i przetestować te dołączone do systemu.

Zainstaluj KLite Mega Codec Pack - w opcjach konfiguracyjnych odszukaj FFDSHOW Video Decoder Configuration i w sekcji Codec zaznacz dla DivXów, Avi, XVidów - LIBVACODEC

lub w konfiguracji kodeka XVid odznacz mp4v

Też tak miałem na niektórych plikach wideo

Pozdrawiam

poprostu jak masz K-Lite Codec Pack i instalujesz DirectVobSub to zainstaluj tą tą starszą versje:) te nowsze zwieszają filmy:)ewentualnie wyłącz wczytywanie napisów przez DirectVobSub:)PZDRO plgracz…nadal mi te okładki nieśmigają w wmc:/;)…hyba musze poczekać na vista servis pack:( pzdro

U mnie to działa - wstawiam obrazki (okładki 550x550) i są zarówno w WMP jak i MC :slight_smile:

Pozdrawiam

Ludzie, z całym szacunkiem, ale czy wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? Jest problem, opisany zresztą dokładnie kilka postów wcześniej. Nie chodzi tutaj o kodeki, a o kartę graficzną. Żaden k-lite codec pack tutaj nie pomoże.