Czas na nowego procka

witam! posiadam płytę kobiana kob 746fdsx http://www.mercury-pc.com/product-spec. … ductid=314. i mam pytanie: czy athlon 2800+ poszedłby na tej płycie?albo jakiś athlon xp? a jesli nie to możecie podać jaki najszybszy procesor, który by na niej chodził. z góry dzięki za odpowiedzi

Według mnie (i jeśli zależy Ci na niskiej cenei) to ja bym na twoim miejscu poczekał na wyjście tego nowego procesora i wtedy ceny znacznie spadną :wink:

podejdzie wsio na Socket A, czy znajdziesz jakeigos AMD Ath. to niewiem, jakies semprony na Socket A wychodzily, poszukaj :slight_smile:

czyli jak procek będzie na socket a to mi będzie chodził?

A MAX czestotliwość dopuszczalna dla płyty słyszałes??O czyms takim??

Zassaj i odpal i w zakładce PŁYTA GŁÓWNA powinno pisac jaka jest MAX czestotliwosc dla twojej

Złączono Posta : 23.07.2006 (Nie) 21:19

były Durony

A czy jest sens wkładania obecnie czegoś pod socket A? Mnie się wydaje, że nie ;/

Dozbieraj trochę kaski i kupisz płytę i proca na AM2 :wink: Zdecydowanie lepiej się opłaca :wink:

PS.witam ponownie :stuck_out_tongue:

Athlon XP na tej płycie powinien pójść, kieruje się opisem

Opiy z nie istniejącej już aukcji na allegro:

Płyta ma FSB 333(166) więc masz duże pole manewru :stuck_out_tongue:

Athlon xp 2800 z FSB 166 powinien smigać :slight_smile:

A MOŻE NIE MA KASY NA AM2??NIE KUMASZ E NIE KAŻDY MOZE CAŁY HAJS WYŁADOWYWAĆ W KOMPA???

Pod ta płytke podejdzie ci napewno duron (http://www.apollo.pl/store/show_detail/17/8221) ale ja bym sie zgodził z innymi dozbieraj kasy i kup płyte i procka (AM2)! To bedzie lepsze rozwiazanie :slight_smile:

A czy Ty musisz krzyeczeć? I nie widzisz że wigrus napisał aby dozbierać kase? Czytać należy ze zrozumieniem

Proszę nie wprowadzać chaosu do tematu!

McDracullo ma rację, jak już…

Pomyśl przedewszystkim na przyszłość, czy nie będziesz jeszcze czegoś wymieniać do kompa. Pod płyty główne Socket A powstaje coraz mniej komponentów.

Ledwo co wróciłem a tu się drą na mnie :frowning: :mrgreen:

Po za tym ja też jadę na starym s.478 i zbieram kaskę na nową podstawkę, ale przecież mogę kupić P IV za kilkaset zł, dołożę do 600 zł do dwujajowego athlona i mam o wiele lepszego kompa :wink:

wrona jak nie uzbierasz kaski to zostaje jedynie Socket A :wink:

kasy nie dozbieram bo chce sobie karte wymienić jeszcze i zostane na socket a :wink: chce jeszcze karte wymienić możecie mi powiedzieć, która byłaby lepsza radeon 9550 czy geforce 6200? lub jakąś inną niedrogą co gierki pochodzą

Jak uzbierasz pieniądze to R9500 modowalna na 8 potoków,a jak nie to zostaje R9550 :wink:

czytając wasze wypowiedzi doszedłem do wniosku że poczekam i uzbieram troche więcej kasy i kupie coś lepszego, ale wpadłem na pomysł żeby spróbować go podkręcić. czytałem już kilka artykułów na ten temat. czy jestem w stanie podkręcić ten procesor gdzieś o 200 mhz? mnożnik to 100mhz, bios amibios, napięcie rdzenia procesora to 1,49 a zasilacza to nie wiem gdzie sprawdzić-możecie powiedzieć gdzie to będzie pisać?

zdejmij bok budy, będzie napisane na zasilaczu firma,model i moc :wink:

to zasilacz słaby chyba 115v. będzie musiał kupić nowy. a w biosie sie pobawiłem i moge go podkręcić do 1600mhz lub nawet 200mhz :slight_smile: kupie nowy wentylotor z radiatorkiem i zasilacz. jak ktoś by miał czas to niech pokika na allegro :wink: i coś mi znajdzie. byłbym wdzięczny :smiley:

moc podaje się w Watach :wink:

fortron 400 W będzie na przyszłość :wink: