Czasem nie uruchamia sie Firefox

Od niedawna jestem użytkownikiem systemu Windows Vista Home Premium i od samego początku mam dość dziwny problem z Firefoxem… tzn czasami nie chcę się uruchomić - zupełnie nie wiem od czego to zależy.

Klikam np. kilka razy na Firefoxa i niby rusza się to kółko że myśli a po chwili nic :frowning:

W taks menager niby mam wtedy uruchomione kilka procesów firefox.exe i kiedy staram sie zamknąć je wszystkie, ZAWSZE zostaje mi jeden którego nie mogę zamknąć. Jedynym wyjściem jest wtedy restart komputera i później niby wszystko gra.

Wiece może jak temu zaradzić?

Miał ktoś może podobny problem?

Dziękuję za wszelkie rady, wszystko sprawdzę :wink:

POZDRAWIAM

Masz zainstalowany SP1 dla Visty?

Tak zainstalowałem go zaraz po instalacji z Windows Update…

W dniu 18.05.2008 , o godzinie 19:26 został dopisany post przez XRay007

Mam jeszcze inny problem… jednak nie chciałem zakładać nowego tematu więc opisze go tutaj…

Mianowicie czasami przestaje u mnie działać internet - tzn. same przeglądarki internetowe (firefox oraz IE) niby sie uruchamiają jednak nie otwierają żadnych stron. Natomiast program pocztowy Visty działa bez problemów oraz np. Tlen i GG również łączy się do serwerów i działają.

O co tu może chodzić? :frowning:

Z dziwnych błędów znalazłem coś takiego:

System - HttpEvent - ID 15016 - Nie można zainicjować pakietu zabezpieczeń Kerberos dla uwierzytelniania po stronie serwera. Pole danych zawiera numer błędu.

Może w tym problem?

Inny błąd:

EventSystem - ID 4621 - System zdarzeń modelu COM+ nie mógł usunąć obiektu EventSystem.EventSubscription {CEB8B221-89C5-41A8-98CE-79B413BF150B}-{00000000-0000-0000-0000-000000000000}-{00000000-0000-0000-0000-000000000000}. Wynik HRESULT: 80070005.

Ten 2 mam dość często.

Ostatnio mam również tak że kiedy nie mogę uruchomić Firefoxa i zamknąć go z task menagera to nie mogę też wyłączyć ani ponownie uruchomić komputera. Tzn niby wybieram zamknij ale on nadal działa :frowning: Kompletnie brak reakcji…