Czasopisma o tematyce informatycznej, bardziej zaawansowane?

Witam!

Znacie jakieś dostępne na polskim rynku pisma o tematyce informatycznej, tylko o troszke większym stopnie zaawansowania? Nie interesują mnie takie gazety jak Komputer Świat, Expert, Chip itp. Może hackin9? Podawajcie jakieś takie żeby było trochę nowinek ze świata IT, rozwiązanie trudniejszych problemów, może jakieś ciekawostki z systemów operacyjnych.

Pozdrawiam

niestety ogólnie u nas jest bida w tej kwestii, jeśli interesujesz sie czymś głębiej, np programowaniem to wtedy warto kupować Software Developers Journal, a jak PHP to np PHP Solutions, w zasadzie to nic wiecej procz tego co jest na półkach w EMPIKU nie znajdziesz

Wydaje mi się, że na chwilę obecną to albo Chip albo Next są czasopismami najbardziej “zaawansowanymi”.

Nic więcej nie ma. Pozostaje, tak jak mówi 5uck , kupować gazety specjalizujące się w czymś…

PHP Solutions kupuję :slight_smile: Może jeszcze jakieś?

no więcej o PHP na rynku nie ma stałych pozycji, ewentualnie jakieś okazjonalne numery specjalne

nie chcę tu nic narzucać ale w internecie jest wszystko wszystkie testy ciekawostki i inne…

Co do czasopism to kupuję CHIP’a czasem ciekawe rzeczy piszą …

no ja z czasopism to regularnie obecnie czytam (i kupuję) NEXT-a, CHIPA już nie bo zeszli na psy totalnie i to jest dla mnie taka komputerowa pani domu no i prenumeruję SDJ

Czasasmi i trzeba poczytać i starą poczciwaą gazete, dla rozluźnienia tak.