Czasopismo komputerowe (BEZ GIER)

Witam

Jest już wiele tematów tego typu, ale mam trochę inne preferencje niż inni.

Poszukuję czasopisma komputerowego dla mnie. Chciałbym, żeby nie było w nim nic o grach komputerowych.

Powinno być dosyć o gólne. O przeglądarkach, sprzęcie, systemach itd (ale bez gier). Może być z płytką.

Byłoby najlepiej gdyby był tylko o komputerach tzn żeby nie było tematów o telewizji itd.

Jestem napewno już nie początkujący, może taki średnio zaawansowany. Więc żeby nie było tam jakichś tematów jak

zrobić tabelę w wordzie lub jak wypalić płytę. Najlepiej gdyby to był miesięcznik i niezbyt drogi 18 - 20 zł maksimum.

Co mi polecacie ? Zastanawiam się nad PC world, PC format i KŚ

Ale możecie podać inne propozycje.

Wybór jest obecnie skromny. PC World z tych wszystkich jest w sumie najbardziej profesjonalny

Ale są jeszcze inne - NEXT - obecnie nowa formuła - mniej profesjonalny, bez żadnej płytki - ale za 4,90 zł.

PC Format - nieco droższy, ale za to więcej stron, z płytką - teraz nawet DVD.

Powinieneś najpierw kupić kilka, poczytać i wybrać tą która tobie najbardziej przypadnie do gustu. My Ci nie powiemy co masz czytać

Także polecam NEXT już od ponad roku tylko go czytam jeszcze może KŚ :smiley:

Dodałem ankietę.

Wiem, że nie powiecie mi co czytać, ale doradźcie . Nie powinno być w nim nic o grach .

Ponadto żeby nie było jakichś tematów o tym jak wstawić tabelkę do worda lub wyczyścić płytę, bo to jest banalne :slight_smile:

Aha zapomniałem dodać że byłoby najlepiej gdyby był tylko o komputerach tzn żeby nie było tematów o telewizji itd.

Jeszcze jest PC World Komputer,co do “tabelek Worda” to niestety poziom pism spadł - rozpowszechnienie komputerów powoduje napływ początkujących użytkowników,(wydawnictwa starają się ich pozyskać - zawsze to kilka sprzedanych egzemplarzy pisma więcej) dla nich dają takie artykuły

Jak padła nazwa PC World to powinno i paść CHIP, jak ktoś zna niemiecki to najlepiej w Empiku kupować niemiecki Chip bo ten jest rewelacyjny.

Ja ci polecam pc worlda sam ostanio wziełem prenumeratę na 5 numerów 39,80 promocja:)

gratis płytka windows 7 rc :smiley:

2 wersje na 1 dvd 8.5gb

:x :x :x

Tam tylko takie 'porady"

Jak już to Ekspert albo Next.

Kiedyś jak jeszcze moja wiedza na temat IT była zerowa, czytałem Komputer Świat, czasami KŚ Ekpert, potem przeszedłem na NEXT świetne, profesjonalne czasopismo, obecnie korzystam z vortali o tematyce komputerowej, chociaż gazetke też fajnie czasami poczytać

NEXT był wporzo ale od nowego numeru za 4,90zł jest mniej o nowościach ze świata technologii :stuck_out_tongue: i 2 razy mniej stron ale fajne pisemko :smiley:

PC World.

Komputer Świat przestałem kupować, gdy przeczytałem porade “jak dodawać konktakty do listy GG” hahaha.gif

Komputer Swiat Expert trochę też się popsuł :frowning:

PC Format, NEXT i takie inne tanie “ProPisemka” nie przyciągają mojej uwagi.

CHIP też niczego sobie :wink:

Wiadomo - jakość można rozpoznać po cenie :lol:

Bzdura, a szczególnie jeśli chodzi o prasę :stuck_out_tongue:

ze względu na przymus CRN Polska. :stuck_out_tongue:

Przecież od tego jest Komputer Świat, po co poruszać takie tematy w PC World Komputer?

No tak.

Ale mam zasadnicze pytanie.

  1. W których czasopismach z tych przez was wymienionych jest najmniej o innych rzeczach niż komputery i laptopy (telewizory,jakieś Ipody itd) ?

  2. W których czasopismach z tych przez was wymienionych nie ma napewno nic o grach ?

  3. Jakie są ceny każdego z czasopism przez was wymienionych i po ile średnio mają stron ?

  4. Jak byście posegregowali (PC format, PC world, CHIP, NExt, KŚ, KŚ expert itd) pod względem zaawansowania tzn które opisuje proste rzeczy np. wypalanie płyt, a które trudniejsze ?

I ile kosztuje PC world ?

Nie spotkałem takiego, ale pewny nie jestem :wink:

PC Format, Komputer Świat o grach mówią napewno. Nawet w Enterze były gry :slight_smile:

Najlepiej przejdź się do sklepów z prasą (inMedio np.) i sam zobacz, pomacaj :stuck_out_tongue:

Ja bym poleciał tak (od najłatwiejszych)

  1. Komputer Świat/PC Format/ Next (żal.ru)

  2. KŚ Ekspert/PC World/Chip (najlepiej samemu zobaczyć)

PC World kosztuje 19,90zł z płytą, nie wiem czy są wydania bez płyty :stuck_out_tongue:

Są wydania bez płyty PC worlda. Mam tylko pytanie.

Czy e-wydanie (bez płyty) PC worlda można kupić w kiosku lub jakimś empiku, salonie prasowym czy można tylko przez internet ? Kosztuje tylko 8 zł

Twoja “umiejętność” korzystania z zasobów internetu jest wręcz porażająca !!

http://www.prenumerata.pcworld.pl/prenu … mularz.asp

:stuck_out_tongue:

Możesz jeszcze powiedzieć, czemu nie chcesz nic o grach? Jeśli tam w PC Formacie jest opis jakiejś gierki, to jeden artykuł i tyle. Reszta jest o czymś innym - ale jeśli przez ten jeden artykuł nie kupisz całej gazety - to powodzenia w szukaniu super pisma - mogę Ci zagwarantować, że w każdym czasopiśmie jakie jest, znajdziesz artykuł o tematyce jaka Cię nie interesuje - przewrócisz kartę i masz już jakiś inny.