Czasopismo komputerowe (BEZ GIER)

Na początku wydawało mi się, że zaznaczył, że mają być bez gier, żeby nie podawać pism typu np. KŚ Gry, CD-Action etc. Ale po tym:

też się zdziwiłem :slight_smile:

Żle zformułowałem zdanie.

Chodziło mi o to, żeby było o tym jak najmniej. Kilkanaście stron z grami nie zaszkodzi.

No i nadal niec wiem.

Czy e-wydanie (BEZ PŁYTY) PC world da się kupić w kiosku lub salonie prasowym czy jest to możliwe tylko w internecie.

Kilka postów wyżej forumowicz mnie nie zrozumieł mi chodzi o e-wydanie czyli bez płyty :slight_smile:

Ja bym na twoim miejscu zamówił pc worlda 5 nrów za 39,80 wychodzi 7,98 -1 nr z dvd:D

nie lubię czytać gazet w pdfie…:smiley:

Tylko, że ta płyta jest mi można powiedzieć trochę zbędna o ile PC format z płytą kosztuje 7zł to PC world 20 zł.

Mam tylko pytanie czy w kiosku da się kupić wydanie PC worlda bez płyty ?

Zrozumiał, zrozumiał tylko link do formularza się teraz nie otwiera, zobacz tutaj:

http://www.prenumerata.pcworld.pl/wydania.cyfrowe/

A w sklepie dostanę papierową wersję PC Worlda bez CD?

Jak tak to za ile? Bo CD mi niepotrzebne, chyba że byłaby jakaś fajna wersja (pełna) dobrego programu.

nie chyba

:slight_smile:

przynajmniej ja nie widziałem:)

ja pc worlda gdyby nie ta promocja nigdy bym go nie kupił:D

Zobacz gdybyś chciał to byś mógł mieć pc worlda za darmo na pół roku:)

http://www.prenumerata.pcworld.pl/prenumerata/darmo.asp

:smiley:

:slight_smile:

sam może tak zrobię…:smiley:

zawsze to coś:)

Witam

Mi chodzi o wydanie PC Worda BEZ PŁYTY czyli sama gazetka papierowa bez płyty.

Wie ktoś może gdzie można coś takiego kupić i czy w ogóle można :slight_smile:

A seven ma za duże wymagania jak na mój komputer

Wejdź na stronę PC WORD i tam się wszystkiego dowiesz (no chyba że dostałeś tam bana :stuck_out_tongue: )

A w jaki sposób w kiosku chcesz kupić e-wydanie gazety bez płyty? Przecież nawet gdyby takie wydanie byłoby sprzedawane w kioskach, musiałoby być na coś nagrane :slight_smile:

Mi nie chodzi o jakieś tam e-wydanie tylko mi chodzi o PAPIEROWĄ WERSJĘ PC WORLD BEZ PŁYTY !!

wie ktoś czy można gdzieś kupić coś takiego jak tak to gdzie ???

Wymiatacz, nie bądź dziecinny, jeżeli na stronie czasopisma nie ma takiej oferty to jest ona niemożliwa (no chyba że numery archiwalne na Allegro :stuck_out_tongue: ).

Czy jeszcze długo mamy cię przekonywać żebyś wreszcie odwiedził stronę PC worlda ??

Jak ci za drogo, to kup se prenumerate :lol:

Mam pytanie.

Czy ta prenumarata pc worlda na 5 miesięcy z sevenem to nie jest jakieś oszustwo ?

Bo patrze prenumerata pc worlda na pięc miesięcy kosztuje 40 zł a na sześć 90 zł. O co tu chodzi ?

nie sam ją mam jest ok:D

dostałem nawet prezent windows 7 rc

Faktycznie prezent, bo przecież od dawna można sobie ściągnąć za darmo z oficjalnej strony Microsoftu :slight_smile:

ale i tak go nie używam mam nowszą wersję:D :slight_smile: z msdnu:D :slight_smile: windows 7 home premium rtm :slight_smile:

Czyli to jest normalna papierowa gazetka z płytką DVD.

Pieć papierowych gazetek + pięć płyt DVD (i seven) ?

Aha i ten windows seven dostaje w pierwszej przesyłce ?

tak:)

No a czy to jest pięć papierowych gazetek + pięc płyt DVD ?