Czego sluchacie

Techno

Hip Hop

Reggae

Dance

nie głosowałem bo słucham różnej muzy, ogólnie to: hip hop (to najdłuzej bo już jakieś 10 lat), rock, metal, punk, disco lata 70 i ostatnio electro i industrial

Techno, hip-hop, POP, niekiedy rock.

To zależy.

W aucie słucham RMFu zatem jest to głownie muzyka pop

W domu w zależności od nastroju - poezja śpiewana, pop, rock…

Jeśli chcesz to mogę ci udowodnić że tak nie jest

od muzyki techno jeszcze nikt nie zdechnął

Później podam namiary na darmowe mp3 w kategori Techno :smiley:


Czemu krzyczysz

Asterisk

Co nie zmienia faktu, ze nie jest to muzyka

w pełnym tego słowa znaczeniu.

PS.

To zwierzęta zdychają - czyżbyś na nich

testował efekty jej słuchania ?

Jeśli lubisz słuchać takie odgłosy to ci nikt przecież nie zabroni ich słuchać :stuck_out_tongue:

A czy ktoś Ci zabrania? :?

Asterisk zwrócił uwagę na coś innego…

ale z was odgrzewacze juuż zrobiłem taką ankiete kiedyś :? :? :?

Patrząc na wyniki ankiety pocieszającym bardzo jest fakt, że pomimo zalewu rynku muzycznego tendetnym hip-hopem czy techno, najwięcej głosów zebrał jak na razie ponadczasowy Rock 8) 8) 8)

:peace: :lol: 8)

No cóż… oponowałabym przed uznaniem techno czy HH - tandetą… :roll:

I mówię to, jako osoba, która słucha dosłownie wszystkiego… nie wyłączając muzyki klasycznej! :mrgreen:

W techno również można załapać linię melodyczną - ale do tego trzeba być dość mocno osłuchanym w muzyce w ogóle… i nie jest to jedynie “umcy, umcy” czy “rąbanka” - jak niektórzy twierdzą…

Hip hop - jak to orzekli krytycy z najwyższej półki, to pod względem tekstu - jedyna nacja muzyczna, która dba i umie to zresztą zrobić z pieczołowitą starannością - o mocno przemawiającą głębię tekstu.

Jak to niegdyś określił jeden z publicystów Polityki - teksty te są głeboko przesiągnięte ponadczasowymi mądrościami i odwołują się do niebagatelnych wartości!

Natomiast co do samej muzy HH, to regułą jest - że podkład muzyczny w każdym utworze oparty jest na perfekcyjnie dobranym myku melodycznym, a tekst - niemalże skandowany w charakterystycznym stylu - jak gdyby totalnie przeciwstawny melodyce podkładu - co daje łącznie niesamowity efekt! I na tym ten smak polega! :slight_smile:

Lub dla niektórych (na przkład dla mnie) zupełny brak smaku 8) 8) 8)

ja tam slucham wszystkiego po troche z wyjatkiem techna i HH (no moze w niektorych przypadkach)

pozdro

A ja słucham metalu, klasyki i ich połączenia.

Ja słucham techno! !!

Uwielbiam techno. Choć kiedys ten typ muzyki nie wpadał mi w uszy. Fajny jest tez dance przy ktorym super sie mozna bawic :wink:

Rock i Metal !!

Techno, a w szczególności Benny Bennasi :smiley:

Nie jestem “wielbicielem” tej “muzyki”, ale czy chcemy, czy nie zaczyna ona wchodzić w fuzje z innymi gatunkami muzyki. Taka moda (cholera)