Czekam ponad 30 dni na net w netii!

(rad @ interia.pl) #1

Czy ktoś czekał tyle od dnia podpisania umowy :?:

(sla17) #2

Witamy w netii :wink:

Gdy mi się kończyła umowa z neostradą, netia dzwoniła, czy byśmy chcieli do nich przejść :wink: Promocję mieli, więc się zgodziłem. Oczywiście wszystko bez jakiś wielkich ceregieli z TP itp. No dobra, niby do kilku dni wszystko miało być gotowe. Po 21 dniach nic się nie ruszyło, więc zrezygnowałem :slight_smile:

Nie mam za najlepszej opinii o tej firmie :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Kozza) #3

Ja 3 lata temu miałem tzw płynne przejście. Nagle wyłącza się stara neo a łącze się zsynchronizowało na nowe parametry. Zależy to głównie od nich. Ja mieszkam w małej malutkiej miejscowości tym bardziej mają plus. Dzwoń się i pytaj no jesteś w czarnej dziurze w tej chwili :confused:

(pakierhakierxd) #4

ja miałem też problem czekałem jakieś 2 miesiące

ale to było pewnie przez moją poprzednią firmę utrudnianie

bo jak wysłałem specjalny druk do netii z pełnomocnictwem o rozwiązanie innych usług internetu na linii TP

to po paru dniach był internet

polecam ich szybki kontakt z klientem

wcześniej miałem multimo wieczne awarie i do tego dodzwonić się do nich nie było można a jak napisało się maila to albo na niego nie odpisali albo dopiero po 2 tygodniach

w Netii po 1 dniu odpisują

tak więc polecam Netię :slight_smile:

niższe ceny niż tp

za 69zł 20 mb :slight_smile:

i usługa gwarancja ceny

dzięki której obecnie mam 2 mb /s ale za parę miesięcy przejdę na 6 i zniży mi się abonament

obecnie 1zł przez pół roku potem 64 2 mb/s

a będę mógł wziąć za 59 6mb/s

POLECAM

wg mnie to poprzedni operator utrudnia bo chce cię dłużej zatrzymać u siebie

u mnie Multimo w taki sposób robił że mówił że 2 razy wysyłał pismo o odłączenie usługi do tp

ale ciekawe czemu żadne nie dotarło

gdyby netia nic nie zrobiła to dalej bym nie miał neta

bo tp też nic nie mogło zrobić

(VPN) #5

Niestety tak bywa w Netii. Moja historia: netia-opinie-t346044-75.html#p2555548

(rad @ interia.pl) #6

Zainstalowali mi!

Czekałem prawie 2 miesiące!

(pakierhakierxd) #7

ja też tyle samo czekałem ale to nie z winy netii a mojego poprzedniego operatora

ogólnie z usług netii jestem zadowolony

dobry kontakt telefoniczny,mailowy odpowiadają w ciągu 1 dnia

szybko wzywają techników jak coś się dzieje

jest ok :slight_smile:

Polecam :slight_smile:

(juha) #8

Czekałem ponad miesiąc z winy mojego poprzedniego operatora i TPSA. Kiedy Netia mogła w końcu zająć moją linię, internet miałem w ciągu 2 dni.

(Tomaszzz89) #9

Ja czekałem 0 dni-płynne przejście :slight_smile:

(sla17) #10

Nic tylko pogratulować :slight_smile:

(Kpc21) #11

O ile przy przejściach z TPSA na Netię, odbywa się to szybko, to w przypadku przejść pomiędzy różnymi operatorami BSA (czyli np. z Multimo do Netii), się to wydłuża.

O ile pamiętam, to na http://forum.neostrada.info był cały temat, gdzie zostało wyjaśnione, kiedy (w których dniach okresu rozliczeniowego) najlepiej składać dokumenty.

(sla17) #12

TPSA na netię szybko? Nie rozśmiezaj mnie…

30 dni i 0 postępu…

(antiferno) #13

Widze że temat o netii więc sie podczepie żeby nie robić tematu nowego bo ma mtylko 1 pytanie.

Kobitka na infolinii mówiła że załatwią z TP rozwiązanie umowy[NEO] , czy zostawić to im czy załatwiać samemu , niby z tel sami wszystko załatwili …

a i jeszcze… czy ten modem sagem f@st im sie oddaje ?:smiley:

(pakierhakierxd) #14

Modemu nie oddajesz masz na własność

jeśli mówią że załatwią to sami załatwią

u mnie sami rozwiązali umowę z telefonem z internetem mój poprzedni operator kłamał że wysłał pismo do tp

bo oni jego nie otrzymali 2 krotnie

dopiero jak netia wysłała mi druk i oni dali go do tp pewnie

to w ciągu 2 dni miałem neta

Netia wszystko załatwia :slight_smile:

(Danielm86) #15

bracial czeka już 3 tygodnie na neo. A w Multimedii po okablowaniu (100m kabla) neta miałem na drugi dzień. To jest firma.

(antiferno) #16

Firma firmą , mi sie wydaje że to raczej zależy od lokalnych ‘majstrów’ ; )