Czemu dodaje do procesów - google?

Czemu Avast IS dodaje do aktywnych procesów google ? mimo iż nie wybiera się w czasie instalacji "chroma którego proponuje. Później proces jest cały czas aktywny i nie można wyłączyć go.

Avast nie jest nic winien, to nie on dodaje procesy od Google.

Sprawdź co masz w autostarcie. Nie tylko Chrome pochodzi od Google.

Cedar akurat w tym przypadku wiem że to avast, jak korzystałem z win… to tylko przy avaście miałem propozycje chroma , mimo odmowy proces pozostawał. Msconfig nie działało bo nie mogłem wyłączyć procesu, to się tyczy też wpisów w rejestrze.

No to skoro tak uważasz (błędnie) to po co pytasz?

Powtarzam - Avast nie dodaje żadnego procesu od Google, bo Avast nie jest oprogramowaniem od Google.

Nawet gdybyś zgodził się na instalacje Chrome, to Avast tego procesu nie uruchamia tylko same programy od Google.

Sam mam avasta! i ‘sam’ mi tego ścierwa nie uruchamia, musiałeś gdzieś przeoczyć, zauważyłem że ten szrot jest dodawany do coraz większej ilości aplikacji :slight_smile: Dla mnie UE mogła by coś zrobić, żeby nie można było dodawać jakiś programów, ale to nie jest temat na ten temat :slight_smile:

Cedar ja nie mówię że jest , niczego nie wmawiam. Zastanawia mnie tylko fakt że po "postawieniu windowsa z google mam tylko styczność jak instaluje pakiet IS. Chciałem się tylko dowiedzieć czy ktoś też się z tym spotkał / co to znaczy itd.

Dodane 18.02.2011 (Pt) 21:19

Mam wyraźnie " czy chcesz zainstalować google chrome ~ wybieram nie a proces : google jest aktywny po wszystkim

Może z innym oprogramowaniem zainstalowałeś? Albo ktoś zainstalował?

Innych pomysłów nie mam, czyżby Google było na tyle, żeby pozwolić, żeby ten szrot był instalowany bez wiedzy użytkownika :P?