Czemu gry nie chodzą na mojej karcie?

(S Zelek) #1

Witam mam problem otóż kupiłem ostatnio nową karte grafy. jest to radek 3450 hd agp8 ddr2. Chciałem sprawdzić kartę w 3 grach Frontlines,Burnout Paradise i Cod4 i z tych gier chodzi tylko Frontlines. wyskakuje raport o błędach i nic :frowning: może ktoś poradzić czemu nie chodzą?

prosze o pomoc :wink:

(kazek31) #2

Ogólnie ten model karty jest słabiutki a ty masz pewnie jeszcze wersje 256 Mbit jeżeli tak to zapomnij o nowszych grach. Bo te karty występowały w dwóch wersjach 256 i 512 Mbit , poza tym nie napisałeś jaki masz procesor i ile pamięci ram a to jest też bardzo ważne.

Kartę którą masz zaczęto produkować od 2007r a to jak na sprzęt komputerowy trochę dawno. Ja dwa lata temu kupiłem pallita 8800 Gt i 512 ramu wtedy to był wypasiony sprzęt a teraz spełnia tylko minimalne wymagania.

(S Zelek) #3

ok ale np. taki cod 4 jest z 2007 czy nie powinien mi chodzić? :stuck_out_tongue:

(Arcin11) #4

Powinien. Mi kiedyś na geforce 6800 xt chodził cod 4 ale i tak tylko 16 fps :F A i jeszcze jedno czy chcesz odpalić mp czy sp bo mp ma mniejsze wymagania configi na fps i może będzie w miare ok tj może kogoś zabijesz.Co do sp to raczej nie masz szans (lipny ten sp w cod 4 za to multi świetny.)

(Johny) #5

Podaj cały konfig,oraz ewentualnie sprawdz poprawność instalacji sterowników,może musisz użyć Driver Cleanera,bo to co zostało z poprzednich driverów gryzie się z obecnymi i karta nie jest dobrze wykrywana,jeśli wyświetlają ci się jakieś błędy podaj miej więcej ich treść,dodatkowo jaki masz procesor i pamięć,równie dobrze możesz mieć za mało ramu,żeby te gry odpalić

(S Zelek) #6

sempron 1.8ghz

1.5gbram

wyświetla się raport o błędach...

(Ctr) #7

czy twój procesor jest na socket A ???

Jeżeli tak to nie odpalisz tych BP i CoD4, gdyż wymagają one SSE2, a twój procek go nie ma. :frowning:

(Arcin11) #8

Faktycznie procek do niczego nawet jakby miał to i tak wątpie ,że będziesz mógł pograć nie mówiąc o tym ,żeby się nic nie cieło bo to pewne.