Czemu nic się nie robi z autorami programów tj. WRU, GOD?

Ciekawi mnie strasznie, czemu nic się nie robi z autorami programów takich jak WRU, GOD i bóg wie, co jeszcze. A więc jak to jest?

god-wru-opis-programow-t283715.html

KijekPL23, a ja mam do Ciebie inne pytanie. Czemu założyłeś ten temat skoro już uczestniczyłeś swojego czasu w dyskusji nt. WRU oraz GOD?

god-wru-opis-programow-t283715.html

Po prostu już od dłuższego czasu chodzi za mną pytanie “Czemu nic się nie robi z autorami takich programów”. No i chciałbym znać odpowiedź. Przecież te programy to oszustwo, jednak dalej istnieją, a autorzy są bezkarni.

może dlatego by nabijac posty :smiley:

najczesciej owe programy sa do uzytkowania legalnego tzn by moc przesywal sobie legalne pliki…

a że znajduje sie tam takze nie legalne pliki to juz nie wina programu/programisty a uzytkownika ze udostępnia owe pliczki :slight_smile:

skoro czujesz sie przez nich oszukany, to zgłoś to do prokuratury…

W dziale “Na luzie” posty nie są naliczane.

To było już dawno, ale nawet, gdybym chciał, to chyba trzeba być pełnoletnim. Ale jestem pewien, że jakaś osoba (nie mówię, że tutaj, na forum) zgłosiła to, jednak autorzy są bezkarni.

Aha… czyli oszukiwanie użytkowników programu przez autorów nie jest ich winą? Wyraźnie jest napisane, że SMS kosztuje 1zł, a jednak z konta pobierane są kwoty minimum 10 zł.

No to akurat jest szmiglem nie z tej ziemi, sam się na to nabrałem -.-’ a jeśli chodzi o pozew, na policji zgłoszenie przestępstwa może złożyć nawet osoba niepełnoletnia, jednak nie wiem, czy z rodzicem/prawnym opiekunem nie musi przyjść.

Prawdopodobnie tak, z rodzicem/prawnym opiekunem.