Czemu nie mogę zainstalować Internet Explorer 8 Beta?

Mam Vistę Home premium polska wersja x64, zaraz na początku podczas instalacji wyskakuje komunikat: This installation does not support your operating system’s current Service Pack version." Plik instalacyjny to “IE8-WindowsVista-x64-ENU”. A co do service pack, posiadam w wersji beta. O co może chodzić że nie chce się zainstalować? Chcę zobaczyć czy Microsoft skutecznie dogania firefoxa ( chcę własnął opinie wykreować na ten temat ), bo aktualnie właśnie korzystam ( i będę korzystał ) z Moziila.

Problemem jest SP beta.

Czyli mam rozumieć, że osoby które to zainstalowały to te, którzy nie mają SP1 beta lub ci którzy są wśród szczęśliwców którym udało się zainstalować SP1 ( czyli wybrańcy najdroższej Visty ), czy się mylę?

mi się zdaje że trza mieć sp1 rtm albo dla pl rtm to jest rc2 refresh 2

Internet Explorer 8 can be installed on Microsoft Windows Vista® Service Pack 1 (SP1)

Muszę przyznać, że nie posiadam SP1 beta, a IE8 beta zainstalowało sie :slight_smile:

Podpinam sie pod ten temat - wczoraj zainstalowałem IE8 beta i nie spełnia on jak na razie moich oczekiwań. Jak wrócić do IE7?

wc aktualizacjach masz ie8…odinstaluj tam…

mylisz się…

SP1 jest dostępne do wszystkich wydań visty.

jeśli nie możesz zainstalować sp1 final zaaktualizuj stery bo niektóre mogą blokować instalacje sp1 …

Dzięki, odinstalowane. IE8 wymaga jeszcze sporo poprawek; co drugą stronę trzeba wyświetlać w tzw. trybie kompatybilności, są problemy z powiększaniem strony, karty bez powodu się zamykają, wyskakują komunikaty o problemach z połączeniem internetowym , mimo, że ich nie ma… Czekam na stabilną wersję. #-o