Czemu windows xp odpala mi sie z plytki?

Kto wie czemu musze odpalac Windows xp z plytki ?

Z gory dzieki narka

a dokładniej???

nie możesz zainstalować??

niee ale jak lwacza mi sie system to musze z plytki odpalac

Przepraszam ale pisze bardzo nie jasno i nie wiadomo jak ci pomóc. Napisz krok po kroku co się dzieje, jakie wyskakują komunikaty i co robisz.

Pozdrawiam.

no jak wlaczam to mi psize cos tam i dopiero jak wloze plyte to mi sie uruchamia to :(:(:(mam to juz gdzies od 2 miechow

a to cośtam to dokładniej jak pisze ?

Ale system uruchamia Ci się normalnie czy co? Następuje ponowna instalacja systemu?

Co robiłeś dwa miesiące temu że tak się stało? Pamiętasz?

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 13:36

Co dokładnie?

może masz ustawione w biosie bootowanie wyłącznie z płyty cd, ustaw żeby było z hdd, chociaż wątpie żeby to o to chodziło bo i tak ładowałby ci się nie system tylko instalator…

Widzę, że coraz większy mętlik zaczyna się robić w tym temacie.

Autor tematu czyli dziczek13_1 proszony jest o podanie treści komunikatu, który się wyświetla przy włączaniu komputera. I na tym zakończmy zamieszanie z tym co kto napisał :wink:

Zbędne posty kasuję.

no cos tam bot cd from… a jak nie wloze

to plis inte disc cos tam cos tam

Cos tam muszisz zrobic.

Kolego czy ty naprawdę nie rozumiesz ze jak nie podasz wymaganych informacji to nie uzyskasz odpowiedzi.

no ze BOOT FROM CD

BOOT FROM CD

A jak nie wloze plyty to :Plis insert disc

Zobacz jak wyglada twój Boot.ini

Start>>uruchom>>boot.ini

pisze ze sytem nie wysuzkal boot.ini ze nie moze wyszukac

W takim razie zobacz jeszcze Mój Komputer prawym przyciskiem myszy>>własciwosci>>zaawansowane>>uruchamianie i odzyskiwanie>>edytuj

Zobacz co tam masz.

to jest tak jakby na szaro ze nie dai snic klikmnac

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 18:03

nie dziala :frowning: a jest jescze jakis sposob plis

Co nie działa .

Napisz co tam masz. :!:

A wiece wogul co sie dzieje mzoe muzse cso w biose zrobic i jak sie zalacza bisosa ?\

dziczek13_1 zaczynasz mnie juz denerwować. Napisz co masz w miejcu co ci podałem a dojdziemy do sedna sprawy.

Popraw tez byki ortograficzne w poscie wyżej.

Kurcze no pisze plis gotowy do archiwazaji to mam zaznaczone