Czerwone kółko

Mam taki probem. koło zegara pojawia mi sie windowsowe czerwone kółko z krzyżykiem i dymek {your computer is infected click here to bla bla bla…}

Ostnio też przy uruchamianiu windy pojawiało sie okno dialogowe z informacją że nie może odnaleść pliku ibm00003.exe ale z tym już sobie poradziałem. próbowałem już paru programów antywirusowych ale nic nie pomogło. Proszę o sprawdzenie loga i pomoc:

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

może ten topik ciebie zainteresuje

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=12510

to jest trojan spy sherrif zainstaluj spybot search and destroy i po aktualizacji przeskanuj kompa bo inaczej po kilku uruchomieniach kompa będzie potrzebny format ja tak miałem ale wygrałem z nim 8) 8)

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Użyj SmitFraudFix.

Radziłbym zainstalować SP2 :slight_smile: