Czerwony obraz w grach ! jak sie tego pozbyć?

witam mam problem z grafiką w grach kiedy jakąś włączam nagle obraz sie robi czerwony . instaluje przeróżne sterowniki i to nic nie pomaga ma karte graficzną geforca fx 5500 , i dopiero sformatowałem kompa i nie wiem o co chodzi pomóżcie plis

tak to wygląda na przykładnie hitmana.

post-75230-13856533701415_thumb.jpg

post-75230-13856533702257_thumb.jpg

czy to karta graficzna jest zepsuta??

Pobierz i zainstaluj ForceWare 56.72 (kliknij na >>Primary Download Site<< w okienku International , zaakceptuj licencję i pobierz).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY /usuń/). Możesz użyć również programu Driver Cleaner w celu usunięcia sterowników.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Jeżeli powyższy zabieg nie pomoże, to sprawdź, czy wentylatorek na karcie graficznej jest sprawny.

zrobiłem co napisałeś i niestety nie pomogło :frowning: nawet usuwałem driver cleanerem sterowniki .Wentylator tez chodzi bez zarzutów. Obawiam sie że karta sie zepsóła :expressionless: . ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje???