Czerwony obraz w grach ! jak sie tego pozbyć?

(Zbychuse) #1

witam mam problem z grafiką w grach kiedy jakąś włączam nagle obraz sie robi czerwony . instaluje przeróżne sterowniki i to nic nie pomaga ma karte graficzną geforca fx 5500 , i dopiero sformatowałem kompa i nie wiem o co chodzi pomóżcie plis

tak to wygląda na przykładnie hitmana.

post-75230-13856533701415_thumb.jpg

post-75230-13856533702257_thumb.jpg

czy to karta graficzna jest zepsuta??

(Seba86mu) #2

Pobierz i zainstaluj ForceWare 56.72 (kliknij na >>Primary Download Site<< w okienku International , zaakceptuj licencję i pobierz).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY /usuń/). Możesz użyć również programu Driver Cleaner w celu usunięcia sterowników.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Jeżeli powyższy zabieg nie pomoże, to sprawdź, czy wentylatorek na karcie graficznej jest sprawny.

(Zbychuse) #3

zrobiłem co napisałeś i niestety nie pomogło :frowning: nawet usuwałem driver cleanerem sterowniki .Wentylator tez chodzi bez zarzutów. Obawiam sie że karta sie zepsóła :expressionless: . ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje????