Czesc dziwniejszy niz myslisz jezyk vista

czesc mam language interfec pack for windows vista 32-bit version en to tytul plyty jaka dostalem w sklepie gdzie kupilem nowy komputer z vista home premium en i najlebsze jest to ze jak ja kupilem to byla vista zainstalowana po polsku (tylko sobie sformatowalem i nagralem jeszcze raz) no a teraz po sformatowaniu niechce mi sie wlaczyc jezyk polski :expressionless: niewiem probowalem ale nic wszedzie przestawialem na polski i nic moze wiecie co jest

musisz sobie ściągnąć język polski poprzez upgrade ze strony mikrosoftu masz taką opcję w systemie.

VistXXXor… nieoficjalne narzędzia do zmiany języka.

:shock:

Nie wspominaj o tym narzędziu na tym forum!

W moim przypadku pojawiła się “żólta karteczka” pod nickiem.

czy to jakis zart “nieoficjalne narzedzia” przecierz ja to kupilem w sklepie za doza sume.A to jest nielegalne :o :o :o :o :o szkoda ze tak puzno sie dowiaduje

Nielegalne to zbyt dużo powiedziane.

Jest niezgodne z licencją EULA, a licencja nie stanowi prawa. Język można zmienić tylko i wyłącznie w wersjach Business i Ultimate. W wersjach Home Preminum i niżej możesz o takiej funkcjonalności zapomnieć.

Poza tym na stronie wyraźnie jest napisane iż jest to nieoficjalne narzędzie.

No i koniec końców – trzeba było kupić wersję PL a nie EN.

ale ja ja kupilem po polsku byla [-X no i pozatym en jest lebsza przeciez nisz ta polska

:x ale juz wiecej niewspomne o tym bo :expressionless: