Części do kompa za 650zł

Co byście mi radzili zminić w kompie obowiązkowo grafe bo mam na nią kupce i jego kase już dodałem do całej sumy

Myłałem nad Ocz SxS600W i radeonem 4850 gdzieś taniego znajde czy może macie inne propozycje komp jak na dole

To dobre propozycje, ale ja bym tą kasę ładował w zmianę platformy, bo ten procesor to porażka. Płyta jest na identycznym poziomie.

E2180

Gigabyte GA-P31-DS3L

Corsair 450VXEU

PS. Fajne ramy - “kingsdoom” :lol:

A może sprzedaj całego kompa??To wtedy się złoży coś lepszego,słaby procesor,pamięci ram no i płyta.Ja ci radzę sprzedać całość.

Ciekawe gdzie ja takiego znajde co będzi echcial takie badziewie kupić

zasilacz też nie najlepszy :expressionless:

Ja wiem że ten cały komp to porażka a co do ramów pomyliłem sie w nazwie Ale do gier lepiej jak wymienie najpierw karte graficzna i zasilke niz plyte procka i zasilke czyż nie

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 18:36 został dopisany post przez ryglicki1

A tak woogule co wy macie do celerona dobry procek(892punkty w 3dmarkt06) płyta wiem że szajska ale troche na niej ukręciłem procka

No i co ci po kręceniu?

Ten procesor to tragedia - ręczę ci, że lepiej wymienić, bo to badziewie nie spełnia minimalnych wymagań 90% gier.

Co prawda to prawda zgodzę się z tobą że to badziewie ale co zrobie nic nie zrobie jak go brałem to było coś Ale w gram nie mam z nim zbyt dużego problemu tyle fizyki ma poobliczać to pooblicza

Jak byś miał Pentium Dual Core E2xxx to by nie było sensu zmieniać procka.

A tak to musisz oprócz zasilacza i grafy, zmienić procesor bo on jest za wolny do dzisiejszych gier, co z tego że będziesz miał bardzo wydajną kartę graficzną jak i tak gry będą się przycinać z winy słabego procesora.

Zasiłkę wymień w pierwszej kolejności.

Napisz na allegro ile ta okrojona wersja P4 ma w 3dmarkt06 i sprzedaj :stuck_out_tongue:

zrobie taki chwyt marketingowy

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 19:03 został dopisany post przez ryglicki1

to ile musze wydać na jakiegoś 2180 i słaba płytke z pciE

Powiedzmy, że byś kupił:

GigaByte GA-P31-DS3L za 150zł, czy:

GigaByte GA-P35-DS3L za 200zł

a procek kosztuje 165zł.

Lepiej mi się wydaje dołożyć do p35 a procek w wersji box wolałbym w tray czyli też zaoszczędze

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 19:12 został dopisany post przez ryglicki1

A co do procka i płytki poczekam z zakupem, może bedzie potrzebny w szkole do programowania projektowania i edycji zdjęć i filmów wtedy stary mi kupi orintujecie się czy jest potrzebny 2-rdzeniowy w takich sprawach

No właśnie niema za bardzo sensu bo to p35 i tak raida nie ma, a na p31 ds3l i tak można wyśmienicie kręcić procesory, lepiej pentagrama karakorum na procesor sobie spraw.

Do edycji potrzeba dużo ramu, szybki procesor i szybki dysk twardy, 2 rdzenie to nie mus, ale wiadomo że większy komfort, no i bardzo przydatne do kompresji finałowego pliku (np divx bez problemu wykorzystuje i 4 rdzenie).

do edycji filmów na pewno. Z resztą to byłaby katorga dla twojego Celerona.

Bierz E2180 BOX, a nie OEM żadny! !!

Ja mam na procku AC freezer 7 pro większe nie zmieszczą mi się w obudowie i chce go przełożyć na nowego brocka więc po co brać box

2 lata dłuższa gwarancja. A poza tym pare mitów jeszcze dochodzi dlatego o nich nie wspominam.

Ja jestem z niego zadowolony i napewno będzie lepszy od chłodzenia boxowego

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 19:27 został dopisany post przez ryglicki1

Na pewno ten pentagram wydajniejszy od mojego AC ale w obudowie mi się nie zmieściten się ledwo zmieścił

Źle nas zrozumiałeś, na procesor dawaj tego AC, ale weź wersje box i z dołączonym chłodzeniem możesz robić cokolwiek.