Czesci do ok. 600 zl

Szukam części komputerowych do 600 zl. Chodzi mi o procesor, płytę główną, kartę graficzną, ram, obudowę. Chodzi mi głownie o jak największa wydajność w grach. Co polecacie?

Za taka kwotę nie kupisz wszystkiego co wymieniłeś,lepiej weź sobie komputer na dogodne raty a za 600 zł coś sobie do kompa dokupisz lepszego

Pentium Dual Core e2180/22x0 180-220 zł

Gigabyte P31-DS3L 160 zł

2x1GB OCZ Paltinium Rev 2, PDP LLK ~130 zł

Radeon 2600XT 256 DDR3, PowerColor, Asus ~110-150 zł

Obudowa Logic B9 czy inna za 50 zł, byle by miała jak największe rozstawy na dodatkowe wentylatory

zasilacz jaki masz?

E2180

GA-P31-DS3L

2x1GB Patriot LLK

CM Elite 331-334

i do tego jakaś tania karta pokroju 2600XT czy czegoś w tym stylu za resztę, jeśli starczy oczywiście - nie brałem kalkulatora i jestem pewien, że na bank nie starczy :stuck_out_tongue:

Zasilacz mam Fortron 350W.

Jako tako starczy.

Ostatnio pamięci Patriot padają. Już lepiej kupić zwykłe kingstony.

Toś ostro walnął… Toż to już lepiej goodramy wziąć :lol:

A nie lepiej wziąć tańsze RAMy i płytę główną, a za zaoszczędzone pieniądze kupić lepsza kartę? Bo przeciez z moim zasilaczem w OC raczej nie będę sie bawić.

Czemu, fortron to dobry zasilacz, i uwierz mi, skoro ja ze swoim bawiłem się w o/c to ty ze swoim też możesz :lol:

Padły pewnie 2 sztuki i już panika ze masowo padają, jak ktoś się już zdążył przestraszyć to w tej samej cenie są OCZ.

…które mogą nawet być lepsze, bo Scorpio ostatnio pisał mi, że Patriotki poleciały jego kumplowi na 1050MHz przy CL5.

A może zamiast 2600XT wziasc 8600GT? Co o tym sądzicie?

nie opyla się radek jest tańszy a oferuję identyczną lub porównywalną wydajność już lepiej zrobiłbyś jakbyś dołożył do HD 3850

Ewentualnie można brać HD 3650, o ile nie będzie dużo droższy.

To HD3650 jest wydajniejszy niż 2600XT czy 8600GT?

jest.

http://www.overclock3d.net/reviews.php? … _edition/1 to czemu w tym teście dostaje srogie baty od standardowego 8600GT?

Zależy kto testuje, tutaj masz dokładniejszy test, na większej liczbie tytułów i z opisanymi ładnie wynikami w wielu ustawieniach grafiki.

http://www.techpowerup.com/reviews/Powe … 650/1.html