Częsci zaoferowane przez sprzedawce w sklepie - czy dobre?

Witam

Byłem w sklepie komputerowym ( nie w markecie ) i sprzedawce doradził mi takie czesci :

Athlon 64 3200 +

Foxconn Win Fast (380 zł ) dokładnej nazwy nie znam

Segate Baracuda 120 GB (230 zł )

Geil 2x 512

reszte mam

P.S

1)Mam dylemat jaka karte wybrac :

Radon X800 GT ; GF 6600 GT ; ??

  1. Czy ta płyta głowna jest dobra ??

prosze o porade

Procek lepiej 3000+ (taniej a po O/C wydajniejszy)

Płyta to jaka konkretnie?

Dysk ja bym wzioł Samsunga, ale ten też może być.

Pamięci lepiej Patriota

x800

Moim zdaniem lepsza

2200 zł

Podobno asusy sie psuja

to swoje zdanie zostaw dla siebie, radek i dżifek mają podobną wydajność, lepiej weź x800gto od ATI,

lepszy samsung, kolega McDracullo prawdę mówi. Tylko lepiej jak będzie to platforma AM2 :wink:

co ty nie powiesz ?? na jakiej podstawie tak sądzisz ?

co do grafy to tj. poprzednicy x800 GTO bedzie lepszym wyborem …

co do dysku hmm to polecam właśnie coś od samsunga lub seagate ewentualnie maxtor

procek hmmm no właśnie jaka dokładna nazwa płyty głównej ?? jeżeli jest na s939 to brać procka 3000+ , lepiej się kręci :wink:

Co do procka to zostaw ten co jest, nie ma sensu się pchać narazie w AM2, to jest nowość i jest bardzo droga, bierz s.939, bo jest bardzo dobry, a nie wiem czy zobaczył byś duzą różnicę na am2, po za tym jest o wiele taańszy :wink:

Trudno powiedziec, w wydajności są porównywalne, ale ja bym brał 6600GT, bo sam mam i wiem, że jest bardzo dobry, ale wiadomo ten co jest fanem ati to poleci ati… bierz co tobie się podoba, bo są stosunkowo porównywalne.

Co do dysku, plyty i ramu to bym zostawil, bo są dobre :slight_smile:

w porównaniu z s. 939?? Ceny są prawie identyczne. Jedyny minus to mało płyt głównych.

Zamiast tej 6600GT lepiej wziąć 12 potokowego 7600GS. :wink: Można też wziąć x800GTO i próbować mododwać (16 potoków zamiast 12).