Częściowe problemy z dźwiękiem

Mam taki problem, nie odtwarzają mi częściowo dźwięki, np; przy przysłaniu wiadomości z gg ( w ogóle nie ma dźwięku ), przy odtwarzaniu filmów jakichkolwiek w internecie ( też brak dźwięku ). Gdy chce wejść w panel sterowania > dźwięk > audio, to wyskakuje taki błąd:

bladsz0.png

System windows nie może załadować pliku MSACM32.DLL. Nie można zobaczyć lub zmienić właściwości multimediów bez tego pliku.

Napisałem to, bo na obrazek trochę wcięło.

Proszę o jakąkolwiek pomoc.

A i jeszcze 1, przeinstalowanie karty dźwiękowej i jej wyłączenie i włączenie nic nie daje :expressionless:

Pobierz plik MSACM32.DLL -> STĄD i wklej go w:

C:\Windows\System32\

Te błędy znikły już, mogę wchodzić w audio. Tylko że nadal nie ma dźwięku na filmach w necie, i w niektórych programach. Dodam że w winampie i wmp, i w ogóle jak odtwarzam jakieś mp3 to dźwięk jest. Nie wiem co mam już robić. Pomóżcie :slight_smile:

Przeinstaluj sterowniki do karty dźwiękowej.

Kliknij dwukrotnie na ikonce głośniczka na pasku tray i ustaw wszystkie suwaki maksymalnie do góry.

We wszystkich filmach nie ma dźwięku ?

Jeżeli tak, to odinstaluj wszystkie pakiety kodeków jakie masz zainstalowane programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po kodekach jakie Revo odnajdzie).

Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow i AC3Filter.

Zainstaluj Flash Player i Shockwave Player.

Nadal to samo… Tyle, że jak odinstalowałem mój stary kodek do dźwięku (realtek ac’97 audio) i zainstalowałem wszystko ci mi powiedziałeś, to nawet mp3 nie chce się odtworzyć już :expressionless: Może coś muszę skonfigurować? Albo coś innego? Nikt mi nie potrafi pomóc :frowning:

Ja Ci nie napisałem, żebyś odinstalował sterowniki do karty dźwiękowej.

Słowo “przeinstaluj” oznacza, abyś odinstalował i zainstalował ponownie sterowniki do karty dźwiękowej.

elvens , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam starszne klopoty z dzwiekiem, kupilam kompa i od kilku miesiecy nie mam dzwieku, komp juz jest bez gwarancji. Siedzialo przy nim kilkanascie osob i nikt nic nie wymyslil. Mam sterowniki ale dalej nie mam dzwieku… POMOCY :frowning:

Dashenka , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)