Częste restarty komputera

Siemanko, witam Was wszystkich.

Na wstępie mojego posta pozdrowienia 4 all :slight_smile: Mam małą prośbę, chodzi o to ,że kiedy gram (nie tylko również wchodzę l do neta i układam muzę też) następuje reboot kompa co jest strasznie denerwujące. Wiem ,że ludzie na tym forum są bardzo inteligentni ,więc powinni poradzić sobie z moim problemem. Tak więc proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

P.S Co i jak użyć bo chyba skany będą potrzebne prawda?

Niekoniecznie. Podaj temperatury podzespołów (karta graf., procesor), podaj moc i markę zasilacza oraz jakie podzespoły masz. Najlepiej użyć do tego Everesta (Ultimate albo Corporate, wersje trial dostępne na vortalu)

Wciśnij klawisze “logo Win”+Pause/Break->Zaawansowane->Ustawienia w sekcji Uruchamianie i odzyskiwanie->odznacz Automatycznie uruchom ponownie. Jeżeli pojawi się bluescreen, spisz kod błędu (od STOP).

Tego parametru Everestem nie odczytasz, trzeba zdjąć boczną ściankę obudowy i odczytać z zasilacza.

OK Patrzyłem temperaturę w my PC i wyszło 43 C, więc chyba mało. Treść BS 0x0000000A (0xC001FFDC,0x00000002, 0x00000000,0x804FDDE9 proszę o odp. Dziękować :smiley:

Aby dowiedzieć się więcej o przyczynach występowania BSOD-a, skorzystaj z informacji zawartych w TYM opracowaniu.

odczytaj plik dmp :arrow:

http://support.microsoft.com/kb/315263/pl