Częste zacinanie się kompa i dziwne błedy


(Paprykarz275) #1

Coś niedobrego dzieje się z moim kompem często się zacina i trza restartować i wtedy długo się włącza (w momencie ładowania systemu) i kiedy komputer się już włączył to wyskakują 2 błędy oto screen z błędami

http://img523.imageshack.us/my.php?imag ... tuund7.png plz pomocy


(Kaka') #2

Sabakus ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(errata72) #3

Na początek pozbądż się tego pierwszego komunikatu,zmień sposób rozruchu liska:

Narzędzia- Opcje- Główne- Uruchamianie , wpisz jakąś ulubioną stronę i wybierz tryb uruchamiania ze stroną startową. Jak nie pomoże powalczymy dalej .Pozdrawiam.


(Paprykarz275) #4

Zrobiłem to ale nadal nic nie pomogło komputer coraz częsciej się zacina a uruchamianie dłużej trwa :((


(errata72) #5

Najpierw mogłeś sprawdzić w konsoli błędów ścieżki do błędów 1i 16. Wrzucić tutaj,było by wiadomo co jest nie tak. Myślisz że jesteśmy jasnowidzami. Jeśli u ciebie nic się nie zmieniło i masz grafikę Realteka to zacznij od ściągnięcia aktualnej poprawki, następnie wyłącz z autostartu procesy:

RTHDCPL.exe

SkyTel.exe

Nie widać AVG w traju, trzeba włączyć. lub wyrzuć bo z wiadomych względów [Microsoft] nie ma ochrony przed spyware[pr. szpiegujące]. Zainstaluj coś lepszego.Obowiązkowo.

Masz chyba router, jeśli radiówka zostaw Bear Share, jeśli kablówka to torrenty.

W następnym wejściu daj skrean autostartu,może co wywalimy. Pozdrawiam.