Często padający system

(system) #1

Mam taki problem że bardzo często pada mi system. Najdłużej to pochodzi z 3 miesiące. Mam Windowsa XP.

Sprawdzałem nawet dysk programami hd tune i everest i nic nie wykryto. Laptop zawiesza się i po resecie już nie można się system wczytać.

Mój laptop to Asus X51R

(Tomj) #2

skoro twierdzisz że dysk jest dobry, to przyczyna tkwi w używanych programach lub coś żle Ty robisz ,napisz moze co uzywasz za programy i co na nim robisz ,moze coś się znajdzie - pozdrawiam :slight_smile: czy partycja systemowa to NTFS czy FAT? PISZ NA GG 4338505

(stalesz) #3

Zainstaluj SP3,instaluj aktualizacje ,czyść system i rejestr Ccleanerem /raz na tydzień / defragmentuj dysk.Oczywiście skuteczny antywirus /może być Avast /,zainstaluj Spybot Search & Destroy-nim też skanuj system.Może ktoś jeszcze coś dorzuci do tych propozycji.Mi to wystarcza.

(system) #4

System i sterowniki wgrywane są poprawne, a używane programy to podstawowy zasób: Winamp, Bestplayer, gg, infan view, Office.

Czyścić system to czyszczę, antywirusa mam Kasperskiego Internet Security. A i zaraz ten Spybot zainstaluje.

(Tomj) #5

ściągnij to i przeskanuj dysk C -AVZ ANTYVIRAL TOOLKIT

-- Dodane 03.10.2009 (So) 23:30 --

no a dysk C jaką jest partycją FAT czy NTSF?