Częsty reset komputera

Witam mam problem mam włączonego kompa przez jakieś 10 minut i sam się resetuje … Nagrywam płytę też sie resetuje … Chodzę po internecie i też robi się restar… Komputer był po świeżym formacie co robić??? :frowning: :frowning: :frowning:

a sprawdzałeś antywirusem ? wiem że formatowałeś dysk , ale może gdzieś co siedzi :0`

Wcześniej nie było takiego problemu?

Nic nie zmieniałeś w komputerze?

Jaki zasilacz (marka, moc)?

może to zasilacz ?

To tak jak u mnie kilka miesięcy temu. Okazało się, że pamięć mi padła. Pierwsze co zrób to test pamięci programem Memtest86 (z dyskietki). Jeśli pamięć okazałaby się w porządku to przyjrzyj się zasilaczowi.

Daj temperatury podzespołów z programu Everest no i obowiązkowo dostarcz info o swoim zasilaczu.

nic nie zmieniałem od 4lat sprawdziłem Kasperskym i nie ma antywirusa. Nie wiem co się dzieje. Nic nie zmieniałem przed formatem ani po… Odrazu jak wszystko wgrywałem to już się resetował…

lukaszowaty , dowiem się czegoś o twoim zasilaczu i temperaturach ?

zasilacz mode com feel-350W a temperaturę procesora mam teraz 36stopni

Od razu mogę ci powiedzieć, że zasilacz do wymiany. Zobacz tutaj:

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

dzięki bardzo trzeba zainwestować w nowy

pozdro i jeszcze raz dzięki :!:

Ja również mam podobny problem. Mój komputer tez sie często wyłącza albo resetuje. Komputer jest świeżo po formacie, sprawdzany kasperskim.Przed formatem wszystko było ok, tak więc to chyba nie jest wina zasilacza.Dodam,ze te restarty zdarzają się nie systematycznie, to znaczy że nieraz może być włączony komputer 2 godziny i się nie wyłączy,a nie raz po jakiś 30 minutach się wyłącza.

Więc mam pytanie czy może to by wina jakiegoś złego ustawienia w biosie ??