Czujnik nie podaje wszystkich tempetaur :(

Witam. mam problem ponieważ nie wiem czemu w żadnych programie Everest ani Aida32 nie podaje mi wszystich tempteratur, w Aida 32 tylko podaje Płyty głównej i prędkość obrotową wiatraczka od procka. Natomiast w Evereście podaje płyty głównej i dysku(z tym że zamiast wyświetlać tej temperatury to pisze"[TRIAL VERSION] choć ściągnąłem TRIAL i freeware, czemu to jest powodem że nie podaje wszystkiego. :frowning: ??

Czujnik za stary ?? a może BIOS ?

Typ czujnika ITE IT8705F (ISA 290h)

Nazwa płyty głównej ECS KT600-A

Typ BIOS’u Award Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Data BIOS’u wideo 04/03/04

Data BIOS’u systemowego 12/24/03

Może czujniki nawalają ?? :?

:hmmm:

Mi tam wszystkie temp pokazuje

Może jednak trzeba zrobić Upgrade Biosu ?? bo teraz uaktualniłem sterowniki do karty sieciowej(no praktycznie ja mam RT 2500) a zainstalowałem do RT 2560 ale śmiga i poprawiło mi zasięg i to dużo ;] około 50% Ciekaw jestem czy na długo, to może by było podobnie z Biosem ?? Tylko sam sie troche boje bo czytałem tutaj na forum że jak choć troche nie będzie pasował bios to serwis, a mi chyba gwarancja przekwitła.

No czasem tak jest że jak nie pasuje mu coś to lipa… Najlepiej wtedy serwis…

A sprawdź co podaje bios,a nie sugeruj się programami.

jezeli masz everest ultimate i jest niezarejestrowany to niedziwne ze masz trial version gdzieniegdzie…

sciag sobie everesta home z http://juniorek.cerber.org/ftp/ ;]

pozatym…

ilosc wyswietlania temp jest zalezna ile masz czujnikow na plycie glownej:)

Czyli nici, no już pokazuje temperaturke dysku.

P.S Prawdopodobnie żegnam was na jakiś okres czasu, bo mi sie umowa skończyła na neta a mama nie chce przedłużyć bo oceny słabe. Może Ją uprosze żeby mi dała kase na neta od kolegi(20zł) 900kb/128kb/s.Zadzwoniłem do kolegi żeby mnie na chwilke odblokował, bo niby umowa się kończy 2006/07/08 a dzisiaj 02 to myślałem że zdąże uporządkować sprawy a tu masz.

Trzeba będzie sie podlizywać mamie :stuck_out_tongue: dobra zbieram sie do kościoła, to narka wszystkim na jakieś 2-4 miesiące. W sumie to sie oderwe od OGame miejsce 450 ale konta nikomu nie dam szczególnie nie znajomemu bo później mnie najdzie na gre. A to głupiiii nałóg