Czujnik temp. Gigabyte 9550

cze, wyczytałem na forum ze w tym modelu jest czujnik temp. GPu tylko jest problem nigdzie go nie moge odczytac, tj. Everest i Aida nic nie pokazuja, wiecie gdzie moge to odczytać?

a we właściwościach ?

bo ja np tak mam 8)

a dokłądniej mozesz powiedziec bo ja szukałem i nie mam. PS. tez masz gigabyte 9550 ?

mam radeona 9600XT:

clipboard012ke.th.jpg

noo to co innego moze w tym modelu domyslnie jest we własciwościach ja by najmiej nie mam :frowning:

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 12:31

a jakie masz stery??

wxp-w2k-catalyst-8-10-050119a-020581c

ta karta niema czujnika :(, zostaje ci metoda organoleptyczna palcem ewent. termometr. paskowy na radiator - zawsze cos

nie ma czujnika tak cytat: “Gigabyte wykonał niezły kawałek roboty przy swoim R9550. Karta chłodzona pasywnie radiatorem, często przesmarowanym słabej jakości pastą silikonową. Produkowana na pamięciach Hynix i Samsung 4ns lub 5ns. Częściej montowane są jednak pamięci 4ns. Wyróżnia się nieco lepszymi timingami pamięci niż konkurencja. Podkręcana do wartości 9600NP spokojnie jak i tak samo do 400/500 dalej to już zależnie od egzemplarza… Wykonana bardzo starannie, na niebieskim/granatowym PCB. Cicha, ale czasami kosztem temperatury po podkręceniu. Dodatkiem jest czujnik temperatury procesora karty

i co jak zobaczyles pod biosem nic niebylo ??

nie wiem gdzie szukac :oops:

wejdz w cpu health albo cos w tym rodzaju , jezeli karta ma czujnik to tam powinna byc temperatura , a jesli niema czujnika to temperatury tam niebedzie …

a mogl bys podac zrudlo tego cytatu ??

http://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=91386 Wszedłem tam i nie ma :o

a wiec moze niema na tej karcie czujnika ??

moze obejzyj dokladnie karte …albo jak masz mozliwosc to zrob zdiecie …

a jak rozpoznam ten czujnik? jak bede miał mozliwośc zrobie foto i wstawie.

ta karta niema czujnika :? na 99,9%

Bios płyty gł . nie wykrywa czujników na kartach rozszerzeń więc nie mo co szukać w biosie.