Czy 350W Amacroxa wystarczy do gf 8800gt?

Witam. Czy zasilacz Amacrox 400-pdf (nie pamiętam dokładnie nazwy) o mocy 400W wystarczy do procka athlona 64 x2 4200+, 2gb ramu kingstona 667mhz i grafy GF 8800GT i czy ta karta to dobry wybór?? Czy może poczekać?? Kiedy jest szansa, że gra fy z serii 8800 będą szły za poniżej 500zł? Opłaca się na to czekać powiedzmy rok??

Pliss o odpowiedź

Amacrox Warrior AX400-PNF ma 350W może nie wyrobić przy tej grafie

Amacrox Warrior AX450-PNF ma 400W i on powinien bez problemu działać przy tej grafie.

wyrobi.

No właśnie sprawdziłem, mam Amacroxa Warriora AX400-PDF czyli 350W. Ale w specyfikacji ma on jako wartość znamieniową ~ 350W, a jako szczytową ~ 400W. To oznacza, że jeśli jest potrzeba to będzie dostarczał 400W mocy??

To jeszcze jakbyście mogli powiedzcie mi czy teraz opłaca się kupić tego gf 8800gt czy opłaca się czekać??? Bo mi się w sumie nie śpieszy, a nie chcę grafy wymieniać co pare miesięcy??? Kiedy 8800gt może spaść z ceną na 500złotych, za rok może?? Opłaca się czekać??

moc szczytowa to moc która występuje chwilami (chwilowe skoki) nie utrzymuje tej wartości zasilacz.

opłaca się kupić to dobra karta

Opłaca sie kupić a zasilacz wytrzyma :slight_smile:

Lepiej teraz kupić grafe

a zasilacz spokojna głowa wytrzyma :slight_smile: identyczny posiadam świetnie napięcia trzyma a to się liczy :wink:

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) 350/800 @ 430/878 | LG Flatron 795FT - 17" | C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100 | Amacrox Warrior AX400-PNF

moze… ale o oc moze zapomnieć…

nie rozbijaj mnie :slight_smile: mam ten zasilacz x2 3600 robi na nim 3Ghz :-).

A co będzie jakby okazał się za słaby?? Jest to dobry model dobrej firmy, ale czy zbyt mała moc, ale zasilacz dobry może zjarać kompa czy to tylko spowoduje, że np. nie będę mógł włączyć kompa, będzie się resetował itp.?? Mógłby się zjarać tylko jakby to był jakiś szrot z tego zasilacza, a tak to co najwyżej będzie się wyłączał komp???

ja bym kupił ax450pnf dla poczucia bezpieczeństwa, ze nie będzie za słaby…

8800gt sporo ciągnie…

jaka reszta sprzętu?

Tak może być ale nie martw się np mój kolega ma Celerona (CederMill) 3.06+2GB RAM+2x 120HDD+GF 7900gs i chodzi mu na 350W zasiłce i to na jakimś szrocie ładny rok, może więcej tak więc działać bedzie badx spokojny. Z resztą jednoslotowe chłodzenie mówi samo za siebie że duzo ciepła nie oddaje karta a tym bardziej zbyt wiele nie pobiera

Markowym też to się zdarza, ale rzadko kiedy coś uwędzą.

Kup raz mocniejszy np Frotron Blue Storm, Enermax 500W, Corsair HX520 i będziesz miał spokój, ale Amacrox AX450-PNF powinien bez problemu pociągnąć ten kofing.

Jak sie boisz to kup od razu Amaroxa 600W będziesz miał na przyszłość :slight_smile:

Tylko, że ja już kupiłem Amacroxa 350W, ale cóż… Będzie dobrze

Wytrzyma ale jak w przyszłości będziesz rozbudowywał to pasuje zmienić i zasilacz:)

A czy Amacrox Warrior AX450-PDF pociągnie Core2Duo E6850, 2gb ramu patriota i gf 8800gt?

Pociągnie.

Nie ma Amacrox’a o takiej mocy…

Jest 550W i 650W

wystarczy