Czy 630 GT pójdzie na MSI 945GCM5-F2?

Witam ! Tak jak w temacie czy ta 630GT (http://allegro.pl/gainward-geforce-gt63 … 16233.html) pójdzie na płycie gł. MSI 945GCM5-F V2 (PCI-E X16 1.0). Chodzi mianowicie o to czy karta dostanie odpowiednią ilość W podczas “stresu” (chcę pograć w gry do czasu gdy nie wymienię płyty głównej ponieważ moja nie wydala), nie wiem czy brać taką kartę (okazje mam, identyczną jak na allegro, na gwarancji prawie 3 lata za 100zł).

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Celeron e1400 2.00GHz @ 2.54GHz (Będzie wymiana na C2D E4700 + OC)

MOBO: MSI 945GCM5-F V2 (za 2 miesiące wymienię na coś z PCI-E 2.0)

Karta graf.: 7300GT 256MB Galaxy OC

Pamięć RAM: 3GB DDR2 GoodRAM 667

System: Windows XP 32 BIT

Zasilacz: Fortron 400W (nie pamiętam jaki model, śmigał na nim 250 GTS od Zotaca + OC proca)

Pozdrawiam, Madness2k.

Cześć

Jeżeli chcesz pograć w gry to lepiej daruj sobie zakup takiej karty. Ta karta średnio nadaje się do gier.

Na twoim miejscu zamiast modernizować ten zestaw pomyślałbym o kupnie nowego na bardziej przyszłościowych podzespołach.

Interesuje mnie tylko odpowiedź, czy ta karta ruszy czy nie ?

Na nowy zestaw obecnie mnie nie stać, a akurat mi się trafiło za stówę tą kartę, więc pomyślałem że dorzucę jeszcze z 250 zł na pozostały sprzęt i będzie. Nie jestem wymagającym graczem i nie potrzebuję detali ultra ani rozdzielczości full hd (gram na 1024x768), mi starczą medium przy 30 fps. Jest parę gier w które muszę zagrać na PC, bo na resztę mam Xboxa.

Jeżeli twój port PCI-E da tyle prądu aby zasilić ta kartę na 2.0 to ruszy bez problemu

RUSZY, spoko :wink:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Nvi … 39660.html

Cytuję:

Dzięki luger, właśnie o to mi chodziło. Kupuje ją, bo mi wystarczy. Jeszcze ulepszę trochę resztę sprzętu i będzie git.

Madness2k ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.