Czy 7 wyszukuje wszystkie sterowniki na płycie głownej?

(Graveland69) #1

Hej, jak wiadomo 7 wyszykuje sterowniki poprzez w. update. Wiec mam pytanie jak to jest ze bardziej szegółowymi sterownikami np. do chipsetu?

(niezDarek) #2

wiadomo do wszystkich chipsetów nie znajdzie odpowiednich sterowników ale do bardzo dużej większości bez problemu znajduje

(suchmen) #3

Toż to vista też znajduje stery przez WU ale jak narazie to tylko do grafiki znalazła-resztę trzeba samemu dograć

(niezDarek) #4

no podobno lepiej od visty pobiera sterowniki

(Graveland69) #5

To żeście się wypowiedzieli...ręce opadają :expressionless: Nawet widać ze ani jeden z was nie używał tego na PC.

Chodzi mi to to, czy mogę na PC zrobić tak jak na laptopie, że po zainstalowaniu wszystkie stery zostały wyszukane i zainstalowane DO WSZYSTKIEGO i nie grzebać po stronach ze sterami do chipsetu, audio itp.

Suchmen, visty nie używałem ale siódemka podobno więcej sterów instaluje przez WU, u mnie na lapku wszystko wykryła i zainstalowała sama stery, zupełnie jak linux :smiley:

(Plgracz) #6

Sterowniki do płyty głównej (w moim przypadku chipset INTEL'a) sterowniki zostały wgrane już podczas instalacji. Z Windows Update doszły tylko sterowniki do grafiki, karty dźwiękowej (Creative SB Audigy 4) i karty telewizyjnej.

Pozdrawiam