Czy 7 wyszukuje wszystkie sterowniki na płycie głownej?

Hej, jak wiadomo 7 wyszykuje sterowniki poprzez w. update. Wiec mam pytanie jak to jest ze bardziej szegółowymi sterownikami np. do chipsetu?

wiadomo do wszystkich chipsetów nie znajdzie odpowiednich sterowników ale do bardzo dużej większości bez problemu znajduje

Toż to vista też znajduje stery przez WU ale jak narazie to tylko do grafiki znalazła-resztę trzeba samemu dograć

no podobno lepiej od visty pobiera sterowniki

To żeście się wypowiedzieli…ręce opadają :expressionless: Nawet widać ze ani jeden z was nie używał tego na PC.

Chodzi mi to to, czy mogę na PC zrobić tak jak na laptopie, że po zainstalowaniu wszystkie stery zostały wyszukane i zainstalowane DO WSZYSTKIEGO i nie grzebać po stronach ze sterami do chipsetu, audio itp.

Suchmen, visty nie używałem ale siódemka podobno więcej sterów instaluje przez WU, u mnie na lapku wszystko wykryła i zainstalowała sama stery, zupełnie jak linux :smiley:

Sterowniki do płyty głównej (w moim przypadku chipset INTEL’a) sterowniki zostały wgrane już podczas instalacji. Z Windows Update doszły tylko sterowniki do grafiki, karty dźwiękowej (Creative SB Audigy 4) i karty telewizyjnej.

Pozdrawiam