Czy alkohol 120% działa w WIN 7

Witam! Mam windowsa 7 64 bit i nie wiem czy to akurat ma znaczenie ale tak czy inaczej nie moge zainstalować Alkoholu 120% zresztą 52% też nie :frowning: potrzebuje dodatkowy dysk wirtualny stworzyć a daemon przynajmniej przy pierwszej próbie też nie poszedł. Zaznaczam że próbowałam zainstalować najnowsza wersję co nic nie dało :/. Istnieje wersja Alkoholu 120% 64 bitowa?

Spróbuj Virtual CloneCD. Alcohol nie chodzi pod 7.

U mnie bezproblemowo działa wersja 120% 1.9.8.7612 pod Win 7 Ultimate 64bit

Najnowszy Daemon Tools Lite też…

A u mnie bezproblemowo działa wersja Alcohol 52% 1.9.8.7612 pod Win 7 Professional x64 :slight_smile:

Spróbuj zainstalować najpierw sptd 1.62 ja tak miałem jak Ty i mi pomogło. Odinstaluj Alcohola, zainstaluj SPTD, restart, zainstaluj Alcohola i restart. Mam nadzieję, że pomoże :slight_smile:

arishka ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Działa, 1.9.8 (B7612), jak będzie problem, to uruchom z prawami Administratora, lub ze zgodnością XP SP3

Działa wersja Alcohol_120_Final_Retail_v1.9.8.7612PL, tylko trzeba uruchamiać aplikacje jako administrator, ale tak śmiga bez problemu.

na win 7 dziala alcohol 52 :smiley: mialem