Czy AMD Athlon II x 2 255 będzie ograniczał GTX'a 650?

@up

 

Grałem przez jakiś czas na Phenom 545 2x 3.0GHz i tyle co zauważyłem to spadki, a tak to grać się dało.

Bredzisz, Grałem w BF3 na tym procu i radeonie HD 4850 na wysokich ustawieniach grafiki i było ok.

 

 

Gram w BF3 na sprzęcie, który mam w podpisie (załącznik “Właściwości”) i ustawienia jak w drugim załączniku - nie liczę ile mam klatek, ale gra idzie płynnie, bez jakichś irytujących zachowań.

 

Dużo się naczytałem o tym, że mój procesor będzie mocno ograniczał GTX 750Ti i nie będę miał z tej kombinacji pożytku - gdybym w coś raczej nowszego, niż starszego chciał zagrać… Cóż zagrałem w BF3 (detale jak na obrazku) i w Sniper Elite V2 (wsio na full, również full HD) - i traktuję te wypowiedzi z przymrużeniem oka i uśmiechem koledzy :slight_smile:

 

MatpoloPL - zmień zasilacz na zasilacz, a nie “produkt czekoladopodobny”, kup tę kartę i żyj ze świadomością, że nie dokładasz karty do proca - tylko będziesz miał na przyszłość kartę na której możesz bazować - i tyle w temacie :slight_smile:

@up

W tą bajeczkę na pewno nie uwierzę, drugi screen równie mogłeś z neta ściągnąć.

Podaj skypa na PW - z kamerki Ci pokażę - żaden problem :slight_smile:

Potem ładnie sam potwierdzisz tutaj kolego :slight_smile:

Nie musisz nic pokazywać miałem taki procesor i nie wmówisz mi, po zmianie procka gra ożyła. Chyba, że lubisz 40FPS i spadki do 20 to się zgodzę.

Powtórzę jeszcze raz -

  • nie jestem maniakiem gier, gram sobie sporadycznie…

 

Oczywiście że nie przeszkadza mi, że klatek na sekundę jest mniej niż poziom przy którym maniacy dostają siwych włosów… Nie odczuwam celowania w +60 itp. I podkreślam raz jeszcze, nie odczuwam spowalniania, pływania, zamrażania, czy cokolwiek denerwującego - po prostu odpalam i gram swobodnie.

 

Wtrąciłem się bo musiałem zareagować na czyjąś nieświadomość - przecież ta gra w życiu czterech rdzeni nie wykorzysta, a tutaj stwierdzono, że miałoby to być minimum dla niej? Panowie - no albo rybka, albo akwarium :slight_smile: Bo przypominam - tutaj jednoznacznie pisano “nie da się”…

■■■■■■■ panowie może ja jakiś upośledzony jestem ale u mnie na minimalnych ustawieniach ledwo mam 20 FPS w multi :shock: A też mam Athlona II X2… chyba bo jeden program pokazuje II X2 a inny 64 X2 :smiley: Więc jak to z tym jest?

Zdziwisz się kolego, ale gry już dawno 4 rdzenie wykorzystują. Żyjący w 2009 roku.