Czy AMD wypuści nową serie procków dwurdzeniowych?

Tak jak w pytaniu i czy będą one na podstawce AM2. Bo niewiem czy czekać czy wymieniać ? :expressionless:

W niedalekiej przyszłości zostaną wydane nowe wersji Phenonów pod AM2+, kompatybilne z AM2, choć wtedy bez pewnych feature’ów - ale to są procesory czterordzeniowe. AMD zapowiedziało również trzyrdzeniowce, nie pamiętam natomiast czy będą jakieś nowe modele dwurdzeniowe, choć z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że tak. A co i na co chcesz wymieniać? Procesor z podpisu na …?

Procek z podpisu na coś takiego http://www.znak.pl/index.php?cid=320&sc … M2+65W+DSb

Myślę ze był by dobry ten procek także do pozniejszego OC

mają być ponoć nowe athlony ale to już nie będą athlony x2 tylko z numerkiem bodajże Athlon 6x50. Ma opierać się o jądro Kuma. Co do daty wprowadzenia tych procesorów i czy w ogóle zostaną wprowadzone nic mi nie wiadomo.

Niedługo AMD wypuści procki trzy-rdzeniowe Phenom X3 na jądrze Toliman

tak konkretnie to za rok najmniej

A ten procesor co podałem wyżej jest wart uwagi??

ja bym poczekał na tego 6x50 na jądrze Kuma… a jak nic z tego nie wyjdzie to athlony x3

Procesor sam w sobie dobry jest (sam bym taki chciał :P), jest tylko kwestia czy chce Ci się czekać na nowe, pewnie szybsze modele. W sumie jest warty kupienia, ale decyzja należy do Ciebie.

Tylko niewiem czy czekanie może okażac się bezcelowe bo jak gigabythe nie zrobi update biosu do mojej płyty to żaden 4 i 3 jajowiec nie odpali chyba… :expressionless:

Ja na twoim miejscu nie czekałbym ponieważ różnie to bywa możliwe że nowe procki nie będą tak wydajnie pod AM 2 jak na AM2+