Czy av norton zamula?

(Matekb19) #1

Czy norton antyvirus '06 zamula system? Jak tak to podajcie proszę jaki używać najlepiej antywirus na moim komputerze:

Sempron3000+

nvidia6600

512ram

Jaki darmowy lub komercyjny antywirus polecacie i jakiego firewalla?

Ps.Proszę o nie podawanie linków do innych tematów,barzdo bym chciał poznać waszą opinie na temat antywirusów.

(chalk) #2

Pzry tym sprzęcie norton nie powinien zamulac.Choc jest to jeden z bardziej zasobożernych antywirusów.

(Krzychuu) #3

U mnie przy podobny nie szło pracować. :roll:

(aero) #4

hmm. a nie możesz sobie ściągnąć triala wersji 07 i sprawdzić ?

Na każdym komputerze program może nieco inaczej chodzić, u jednych zamula, u innych nie, nie możesz po prostu sam sprawdzić ?

(Bardock9) #5

Produkty Symanteca mula nawet na 2 GB RAM!Moj kumpel tyle ma i podczas skanowania (muliło niemiłosiernie) nie dało sie praktycznie nic zrobic.Nawet podczas zwyklego przegladania neta niekiedy FF mu się zcinał.Zdecydowanie odradzam.Na twoj sprzet dobry bedzie NOD32 + Outpost Firewall :mrgreen:

(aero) #6

A myślisz że to tylko ram jest wazny ?

Bez dobrego procka możesz mieć o 8 giga ramu, a system będzie chodził ociężale

(Bardock9) #7

Co ty możesz wiedzieć co ja myśle.Takim matołem w dziedzinie PC to jeszcze nie jestem.Gościu ma procka 2500 dla pewności.Reszty nie pamiętam.

(DiamondBack) #8

Norton ze wszystkich antyvirkow jakie mialem najbardziej zamulal mi kompa... tak jak już ktoś napisał nie da się pracowac ;|

AVS polecam ... to jest darmowy kaspersky :wink:

(Marunde) #9

Polecam Avast'a (dostępny na vortalu)

(Anonymous Dreams) #10

AV Norton zamula, sprawdziłem a (mam 2GB ramu i P4 - 3.2).

Polecam F-secura w wersji 5.42 i Firewalla Kerio. Sam używam - skutecznie i nie zamulają kompa.

(Bardock9) #11

''AV Norton zamula, sprawdziłem a (mam 2GB ramu i P4 - 3.2)''

Dowód na to że moje słowa były prawdziwe...