Czy av norton zamula?

Czy norton antyvirus '06 zamula system? Jak tak to podajcie proszę jaki używać najlepiej antywirus na moim komputerze:

Sempron3000+

nvidia6600

512ram

Jaki darmowy lub komercyjny antywirus polecacie i jakiego firewalla?

Ps.Proszę o nie podawanie linków do innych tematów,barzdo bym chciał poznać waszą opinie na temat antywirusów.

Pzry tym sprzęcie norton nie powinien zamulac.Choc jest to jeden z bardziej zasobożernych antywirusów.

U mnie przy podobny nie szło pracować. :roll:

hmm. a nie możesz sobie ściągnąć triala wersji 07 i sprawdzić ?

Na każdym komputerze program może nieco inaczej chodzić, u jednych zamula, u innych nie, nie możesz po prostu sam sprawdzić ?

Produkty Symanteca mula nawet na 2 GB RAM!Moj kumpel tyle ma i podczas skanowania (muliło niemiłosiernie) nie dało sie praktycznie nic zrobic.Nawet podczas zwyklego przegladania neta niekiedy FF mu się zcinał.Zdecydowanie odradzam.Na twoj sprzet dobry bedzie NOD32 + Outpost Firewall :mrgreen:

A myślisz że to tylko ram jest wazny ?

Bez dobrego procka możesz mieć o 8 giga ramu, a system będzie chodził ociężale

Co ty możesz wiedzieć co ja myśle.Takim matołem w dziedzinie PC to jeszcze nie jestem.Gościu ma procka 2500 dla pewności.Reszty nie pamiętam.

Norton ze wszystkich antyvirkow jakie mialem najbardziej zamulal mi kompa… tak jak już ktoś napisał nie da się pracowac ;|

AVS polecam … to jest darmowy kaspersky :wink:

Polecam Avast’a (dostępny na vortalu)

AV Norton zamula, sprawdziłem a (mam 2GB ramu i P4 - 3.2).

Polecam F-secura w wersji 5.42 i Firewalla Kerio. Sam używam - skutecznie i nie zamulają kompa.

‘‘AV Norton zamula, sprawdziłem a (mam 2GB ramu i P4 - 3.2)’’

Dowód na to że moje słowa były prawdziwe…