Czy Avast 4.6 jest dobrym antyvirusem?

prosze o odpowiedzi, jesli mozesz to podaj nazwe lepszego darmowego antywirusa

darmowego lepszego nie ma.Natomist platne sa zdecydowanie bardziej skuteczne.Jesli nie chcesz kupowac to mozesz zostac spokojnie przy avascie

Jak na darmowy program to naprawde jest dobry.

musg ma racje

Sam go używam i jest OK

Poczytaj Komentarze :slight_smile:

napiszę to samo co kolega musg , ale tylko żeby potwierdzić jego zdanie :smiley: darmowego lepszego nie ma - komercyjne napewno lepsze :lol:

Dobry jest także AntiVir Personal Edition 6.29.00.03 :smiley:

Używam go ponad rok i jestem zadowolony!

Polecam ezTrust Antivirus - licencja na rok czasu a do tego można nazbierać np. na F-prota

Słaby :expressionless:

Ja korzystam z trialówek komercyjnych progsow np. W “Twój niezbędnik” jest 60 dnowa wersja PANDY ANTIVIRUS TITANIUM 2005.

rob tak dalej -daleko zajdziesz.Apoza tym chodziło o programy bezplatne

i avast wystarczy!

Dzieki wszystkim za odpowiedz

tez z tego korzystałem ale mi Panda strasznie zasyfiła system

Po piewrsze. Sęk w tym że testowałem. Może nie są to obiektywne testy ale w spakowanych paczkach z wirusami (605 wirusów i 455 wirusów) ezTrust znadował mi ich więcej niż Avast.

Po drugie autor postu nie napisał gdzie chce używać. Wszyscy piszą o darmowości takiego czy innego z góry zakładając zapewne że potrzebny mu do domu. Być może i tak jest jednak warto pamiętać o tym i polecając i pisząc żę coś jest darmowe zaznaczać to ograniczenie.

ezTrust natomiast ma chyba najdłuższy okres “testowania” i jako taki może być w firmie użyty.

Chyba żę ktoś chce sie ciućkać co miesiąc z miesięcznymi trialami (lub męczyć z ClamWinem).

Sam używam avasta w domu ale w pracy zainstalowałem ezTrusta i na rok powinien być spokój.