Czy Avast 4.6 jest dobrym antyvirusem?

(Pzontek) #1

prosze o odpowiedzi, jesli mozesz to podaj nazwe lepszego darmowego antywirusa

(Musg) #2

darmowego lepszego nie ma.Natomist platne sa zdecydowanie bardziej skuteczne.Jesli nie chcesz kupowac to mozesz zostac spokojnie przy avascie

(Kuz5) #3

Jak na darmowy program to naprawde jest dobry.

musg ma racje

(Spox5) #4

Sam go używam i jest OK

Poczytaj Komentarze :slight_smile:

(Duch) #5

napiszę to samo co kolega musg , ale tylko żeby potwierdzić jego zdanie :smiley: darmowego lepszego nie ma - komercyjne napewno lepsze :lol:

(boczi) #6

Dobry jest także AntiVir Personal Edition 6.29.00.03 :smiley:

(Supers) #7

Używam go ponad rok i jestem zadowolony!

(Venger) #8

Polecam ezTrust Antivirus - licencja na rok czasu a do tego można nazbierać np. na F-prota

(Dragonlnx) #9

Słaby :expressionless:

(Wlkp52) #10

Ja korzystam z trialówek komercyjnych progsow np. W "Twój niezbędnik" jest 60 dnowa wersja PANDY ANTIVIRUS TITANIUM 2005.

(Musg) #11

rob tak dalej -daleko zajdziesz.Apoza tym chodziło o programy bezplatne

i avast wystarczy!

(Pzontek) #12

Dzieki wszystkim za odpowiedz

tez z tego korzystałem ale mi Panda strasznie zasyfiła system

(Venger) #13

Po piewrsze. Sęk w tym że testowałem. Może nie są to obiektywne testy ale w spakowanych paczkach z wirusami (605 wirusów i 455 wirusów) ezTrust znadował mi ich więcej niż Avast.

Po drugie autor postu nie napisał gdzie chce używać. Wszyscy piszą o darmowości takiego czy innego z góry zakładając zapewne że potrzebny mu do domu. Być może i tak jest jednak warto pamiętać o tym i polecając i pisząc żę coś jest darmowe zaznaczać to ograniczenie.

ezTrust natomiast ma chyba najdłuższy okres "testowania" i jako taki może być w firmie użyty.

Chyba żę ktoś chce sie ciućkać co miesiąc z miesięcznymi trialami (lub męczyć z ClamWinem).

Sam używam avasta w domu ale w pracy zainstalowałem ezTrusta i na rok powinien być spokój.