Czy bedzie dzialac


(Cvc1) #1

Elo mam pytanie czy sluchawki z noki beda dzialaly na PC karta graficzna relatek ale o to chodzi czy bedzie dzialac mikrofon


(Lukaszk 89) #2

Raczej nie powinien.Masz wyjście audio do słuchawek a mikrofon wejścia potrzebuje(chyba że masz przy słuchawkach 2 dżeki)


(Kaka') #3

krzysek55 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif


(Hitm3n) #4

Jezu... Zlituj się... Karta graficzna realtek...

Jeśli wejście jest zwykłe, jack 3,5mm, to wystarczy wcisnąć w różowe wejście w karcie DŹWIĘKOWEJ. Jeśli natomiast jakieś płaskie albo inny twór, to nie ma szans.


(Lukaszk 89) #5

(pio_95) #6

Jeśli to słuchawki telefonu, to jest chyba jedno wejście. Więc nie sądzę, by mikrofon od słuchawek działał. W najgorszym wypadku możesz go uszkodzić podpinając pod zielone wyjście.

Jeśli podepniesz pod wejście mikrofonu (różowe), prawdopodobnie jako mikrofon zadziałają słuchawki (przy odpowiedniej karcie dźwiękowej), ale nie mikrofon ze słuchawek.


(Hitm3n) #7

No chyba, że dysponuje rozdzielaczem wejście-2 wyjścia :stuck_out_tongue:

Ale wątpię w to xD