Czy będzie śmigać nfsmw

hej czy pójdzie mi nfsmw na kompie:

athlon 1 Ghz

256RAM

GeforceFX5200 128mb

no i na jakich detalach ??

P@weł-13 max. 800x600 ustawienia na medium bez wygładzania, synchronizacji pionowej

to samo albo i mniej dla lajkonik1410 :slight_smile:

najlepiej sami popróbujcie :slight_smile:

Ja mam GF 440 SE 64 bit, 256 pamięci, Athlon 1.8 G i gram 800x600 i nie tnie się.Śmigam dzień w dzień 911Turbo.

ale grafika tez zapewne pozostawia duzo do zyczenia :slight_smile:

efekt pędu czy lsnienia w otchlani wiaduktu dodaja tej grze uroku

nfsmwmclarenjump1id.th.jpg

przy wlaczanych wszystkich opcjach cieni i blyskow ^ efekt odbicia slonca na samochodzie i przyciemniane niebo na krancach obrazu

nfsmo13aw.th.jpg

efekt motion blur - przy duzych szybkosciach i wlaczanum nos-ie

ej ludzie czy ktos wie czy mi by poszlo NFS:MW??

Intel Celeron 2 GHz, GeForce FX 5200, 256 Ramu. XP SP 2

ej czlowieku powinno pojsc :?

Mi na 1.58 GHz , 768 RAM na 800 x 600 ładnie chodzi. :smiley:

A mi an procku P20 10Ghz 2048 ram-u karcie graficznej 1024 mb się tnie ludzie jakie wy durne pytania zadajecie poczytajcie se wymagania gry.

Witam!

Niechcę tworzyć nowego postu więc piszę tu!

Czy będzie mi chodził Need For Speed Most Wanted?

Moje konfiguracja kompa:

Procesor: Amd Duron 750MHz

Pamięć RAM: 384MB

Karta graficzna: GeForce2 mx400/400 TV-OUT

Windows XP Pro

____________________

Pozdrawiam Adrian (GeForce)

Ciężko będzie.Może na 640 x 480 i mocny “pokaz slajdów” :lol: .

Oj glupoty gadasz niewiem jak u ciebie moze chodzic bez zawiechy, bez zawiechy to by chodzilo jak bys mial procek 2.66 GHz , nowa plyte glowna, pamiec ram 768 i katre Radeona X550 256 MB/128 Bit PCI- Ekspress

hmm… ja mam 1.0GHz Celeron, 256SDRAM, Radeon9550 256Mb i mi chodzi na max szczegółach i 800x600 i to bez “większych” problemów… :stuck_out_tongue_winking_eye: Czasem się haknie albo ma problem na początku… ale “gra jest warta świeczki”… :stuck_out_tongue: bo warto sobie to cacko poogladac… A do reszty idzie sie przyzwyczaic…

Za to mam inny problem… Dość dziwny… No bo NFS ma u mnie swoje humory!! :stuck_out_tongue: Czasami wszystko ładnie rusza… a czasem jak włacze to tylko czarny obraz i dźwięk słychać… :confused: I nie wiem od czego to zalezy… Instalowalem juz patcha 1.03 i stery od grafy i nic… HELP!! :slight_smile: