Czy będziesz instalował Vistę?

Witam.

Chciałem sprawdzić w małym sondażu czy będziecie instalować Najnowszą wersję Windows’a ?

A nawet jeśli chcielibyście, to czy wam pójdzie na waszym “piecyku” bez żadnych większych zacięć.

Ja już zainstalowałem. I chodzi jak trzeba.

nigdy w zyciu. ![;

zbyt duze wymagania. system, jak ‘gierka’.

Ja już na Viście pracuje od czerwca i na dzisiejszy dzień jest to system z którym już do Windows Viena sie nie rozstane - chodzi super.

bede kiedyś instalował :mrgreen:

Witam.

U mnie też chodzi bez zarzutu ocena 3,4 :slight_smile:

Pozdrawiam :mrgreen:

**********

Ja chętnie bym poobserwował Vistę, ale trochę duże wymagania ma, a ja nie lubie powolnego systemu :stuck_out_tongue:

Vista final na kompie AMD athlon 1800+ 1,5 Ghz, 384Mb RAM, GeForce 2 Ti chodzi płynnie z włączonymi 6 włączonymi programami :smiley:

ja czekam na premierę Visty i wtedy sobie kupię, ale po premierze chyba pooczekam jeszcze na opinie o pełnej wersji :stuck_out_tongue:

jasne ze zainstaluje :slight_smile:

Kiedyś na pewno zainstaluje ale póki co funkcjonalność XP-ka w pełni mi odpowiada, poza tym mam go dopiero od roku i musi jeszcze odsłużyć pieniądze które na niego wydałem. A komputer spełnia wymagania zalecane, choć z nowym systemem zmienię także i sprzęt.

Chciałeś chyba napisać, że jest to najnowszy system z rodziny Windows na rynku.

Ja sam, mimo że mam kompa który bez problemu uciągnie Vistę, nie zamierzam jej instalować. Wszystko czego potrzebuję zapewnia mi Linux, a do gier mam XPka i jeszcze długo mi posłuży.

Najprawdopodobniej będę instalował vistę w lutym, zaraz po premierze :slight_smile:

ja tez zainstaluje jak tylko bede mogl pobrac w MSDN AA :slight_smile:

No chwalcie sie dalej. ehhh Pozwolicie ze zostawie wasze posty bez komentarza. Dlaczego wiecie sami.

Jak wyjdzie wersja pl to sie zastanowie.

Jak narazie nie widze najmniejszego sensu.

lazikar , jezeli chodzi o to tobie, ze maja pirackie wersje to tak nie do konca -beta2, rc1, rc2 byly publiczne. zakladam ze siedza oni na rc2.

a jak na rtm? ich sprawa… jak chca piracic niech piraca.

instalne sobie w lutym wersje Windows Vista ultimate x64 bo mam mozliwosc instalwoania x64 bitowego systemu na swoim kompie to czemu mam nie skorzystać z takiej mozliwosci :smiley:

ludzie, ale jesteście h4xiory, normalnie jestem pełen podziwu… dla waszej głupoty. No ile mozna wydac na sterte błędów. Windowsy zostały stworzone, żeby na nich zarobić. A wszystko co jest stworzone dla pieniędzy jest złe, bo w każdym momencie szuka się oszczędności, żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć. Open source kiedyś zwycięży.

Kicerk@ [A wszystko co jest stworzone dla pieniędzy jest złe…]

A ja tam znów nic dobrego (czytaj - dopracowanego) w opensource nie widze. Jak na razie Linux nie jest systemem dla zwykłego użytkownika. I wcale tak za darmo go nie dostaniesz - znajomy zapłacił 270zł za instalacje neostrady+stery do geforce w mandrivie bo sie uparł że kupi sobie kompa, linux i zainstaluje (dodam że jest super-świeży w tym temacie). Ja też ostatnio nieźle zarabiam na linuxie hehe (nauczałem sie instalować neo i kilka innych żeczy niewykonalnych dla zwykłych laików - np. wine, rozpoznawanie potrzebnych pakietów itp.).

A jeżeli chodzi o błędy to w Linuxie tych błędów jest mnóstwo (może nie w zabezpieczeniach) w KDE, GNOME - praktycznie nonstop jakieś błędy.