Czy błąd ortograficzny .... ?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

(freshmeat) #2

Oj, nie tylko ego mi wtedy rośnie i moja żona wtedy bardzo się cieszy.
Po co kolejny temat o tym samym?

(januszek) #3

3… 2… 1… i pojawi się tu @zbigg47, z pytaniem o zrobienie łaski :wink:

Nikt nie spodziewa się świętej Inkwizycji :smiley: https://youtu.be/FytQkOosE9s

(pocolog) #5

Ciekawe jakim kluczem znalazłeś odpowiedni skecz… :man_facepalming:

Z tego powodu bo to motyw przewodni u pewnych użytkowników forum

Takim że absurdem jest Tylko wytykanie błedów w poprawnej pisowni, a nie uczestniczenie w forum

(Veers) #8

rjakrower - pomyśl o tym w taki sposób: chętniej pomożesz osobie, która prezentuje sobą jakiś poziom intelektualny, czy może osobie która (choć być może sama w sobie, jest całkiem ok) prezentuje poziom nie przymierzając przysłowiowego menela spod budki z piwem, który w koło tylko powtarza : “panda, panda”…

(daras28-82) #9

Oni mówią “kierowniku” albo “szefie”…

nie porównywałbym osoby która popełniła błąd do “menela” , ale cóż skoro tak odbierasz temat

(Veers) #11

Widzisz - trzeba też umieć czytać ze zrozumieniem. Ale jeśli tak odbierasz to co napisałem, to cóż …

(Radek68) #12

Naprawdę, dość już o tym samym w różnych wątkach, konfiguracjach i tematach. Zwłaszcza w takiej formie. Mamy kilka wątków poświęconych językowi, czy to temu na portalu czy na forum i tam piszmy o swoich słusznych (bądź nie) problemach. I tylko tam.

Uważam tak, jak pisali o kolejnych tego typu wątkach, w zgłoszeniach do moderacji, inni użytkownicy naszego forum (m.in.):

Zbędny wątek tłukący setny raz to samo, bez żadnej wartości dla forum.

Czy na forum potrzebny jest kolejny temat z tą samą tematyką? Rozumiem, że to dział Na luzie, rozumiem swobodę dyskusji ale ilość tego typu tematów przekracza już chyba pewne granice?

Nawet jak na ten dział to już lekka przesada …

(Radek68) #13