Czy błedy internetowe CRC ,powodują uszkodzenie plików

Raz testowałem synchronizację 6mb/s (nie puścili transferu),zrywało w szczycie .Sypało kilkoma tysiącami błędów crc ,wróciłem do 1mb/s .Ale mam pytanie powiedzmy ze ściągam jakiś plik z dobrych programów ,czy takie błędy CRC .Wpływają na ściągany plik czy nie .Albo na oglądanie w Ipla itp.Technik niby powiedział swoje i mam z powrotem 1mb/s ,ale co mnie interesują błędy CRC .Chyba lepszy szybszy internet ,z pełnymi 6mb/s może być problem w szczycie (ale o tym wiem).

Ja bym obstawiał że to wina komputera a nie dostawcy internetu. Jeżeli masz błędy crc to plik jest do wyrzucenia no chyba że to archiwa .rar i mają dane naprawcze.

Powiem tak, posypie ci się wszystko co się da :P, albo będziesz miał artefakty w filmach albo będą się w nieskończoność pobierać. W mmo będziesz miał ogromne lagi albo ciągłe dc.

Oczywiście wszystko jeśli osiągniesz poziom prędkości na którym sypią się twoje crc. Jednak jest również możliwość (ale nie pewność), że twój net będzie się sypać również na niższych połączeniach. Skoro nie będziesz mógł wykorzystać tej prędkości to po co przepłacać ? :stuck_out_tongue:

drobok no niestety ,chyba tylko LTE wyprze poza miastem .Miedziane TP,słyszałem ze taki internet jest super ,ale w naszym kraju są szaleńcy.Co się boją promieniowania ,i mamy nadajniki gsm,umts o słabych mocach .

Trzeba im zwracać uwagę na to, że telefon komórkowy używany daleko od BTS-u, wytwarza dużo większe pole elektromagnetyczne.

Ale tam gdzie się da, BTS-y powinno stawiać raczej na polach niż tuż obok domów.

Znajdź rolnika który odda swoje pole pod taki słup :stuck_out_tongue:

Kpc21 zgadza się ,ale jak jest wysoki maszt to może się znajdować w pobliżu budynków ,u mnie jest 30 metrowy postawiony przez Plusa ,Plus z Erą się dogadał .Era jest na full tak jak Plus ,a Play w mojej okolicy uruchomił z budynku mieszkalnego .A ja korzystam i tak z infrastruktury plusa ,mając kartę play .Bo play nie pójdzie wewnątrz budynku ,to samo Orange .Najlepiej jak by się dogadali ,i z jednego masztu wszyscy korzystali .Tak to jest ,lepszy jeden masz porządny niż 10 bezużytecznych na domach mieszkalnych (oczywiście nie mówię o blokach).

drobok jak by się wszyscy złożyli operatorzy na jeden maszt ,i zaproponowali rolnikowi rozsądną cenę (to nie ma rzeczy nie możliwych).

Pisałem o sytuacji, kiedy można go postawić daleko. Chociażby dlatego, że ludzie nie będą się czepiać, że im promieniuje.

W miastach BTS-y są na prawie każdym wyższym budynku, w tym na szpitalach, i nikt się nie czepia.