Czy BQT L7-430W będzie działać z MSI B250M PRO-VDH?

W sensie o to?

Nie ma takiej drugiej właśnie :confused:

Wygląda na to że zasilacz posiada tylko jedno złącze zasilające procesor 4pinowe i tu będzie problem.

Czyli co, wystarczy kupić kabel czy cały zasilacz?

Masz rację ale z tego co wiem powinno ruszyć na 4pin bez problemu…

Chyba mam. Może to dlatego że nie ma metalu w tym miejscu?

Chociaż jeszcze dziś stary procek na starej płycie działał

Jest OK. Pytałem wcześniej czy zero reakcji? Jaki procek tam siedzi?

Pentium G4560
Nic się nie dzieje jak klikam guzik do włączania żaden wiatrak nawet nie drgnie

Jeśli masz możliwość pożyczenia zasilacza który ma złącze P8 4+4 pin,zasilające procesor to podłącz i zobacz czy ruszy.

Nie mam :confused:

Wyciągnij grafę, pamięć odepnij dyski, odłącz wszystko poza power sw z JFP1. Oczywiście najpierw odłącz kabel od zasilacza następnie podłącz kabel do zasilacza i spróbuj czy w ogóle ruszy.

Nic…

Wyciągnij mobo z budy może gdzieś zwarcie zobacz czy te kołki dobrze siedzą pod otworami montażowymi. Jeszcze jedno odłącz power sw i spróbuj “na krótko” np. śrubokrętem te dwa piny zewrzeć może coś nie działa przycisk lub sam kabelek power sw

Właśnie z kółkiem miałem problem natomiast nie mogłem ustawić jednego tak żeby pasował, poprostu nie było dziury w tamtym miejscu to może być to?

Nie da się na krótko nawet

Mało prawdopodobne ale wyciągnij płytę z budy połóż na kartonie od niej zasilacz z boku wystarczy procek i płyta głowna z podpiętym 24pin (20+4) i te 4 pin przynajmniej powinien się włączyć jakaś reakcja ja nie będzie to na początek pożyć zasilacz. Oczywiście rozumiem, że procek dobrze włożyłeś do gniazda?

Na 100% dobrze go włożyłem. Dalej nic

Tylko żeby Cię nie zabiło :smiley:

Oczywiście odłącz wszystko od kompa!!

Sprawdziłem jak na filmiku i wszytko działa jak najbardziej

Już widzę masz źle zapięty radiator to na pewno. Kołki powinny być w innym położeniu
edit : ale i tak powinien chociaż ruszyć…

Jest jeszcze opcja że z samą płytą jest coś nie tak.

Dziękuję działa nareszcie radiator był źle podpięty :smile: