Czy CCC musi byc zainstalowane

Witam mam takie pytanie, mam słabą karte graficzna i chciałbym ustawic wszystko w catalystach na wydajnosc i tu moje pytanie czy jak ustawie w ccc wszysztko na wydajnosc to potem moge wylaczyc CCC z autostartu i nawet jak ono nie bedzie uruchomione to i tak bedzie wszysztko na wydajnosc??? czy jednak musi byc wtedy CCC uruchomione?

ccc nie jest potrzebne w autostarcie w ogóle,uruchamiasz tylko kiedy ustawienia zmieniasz,a pózniej wyłączasz

Możesz odinstalować ccc i zamiast tej aplikacji do konfigurowania ustawień grafiki używać np ati tray tools który jest stosunkowo prostym w obsłudze i jednocześnie rozbudowanym narzędziem dającym naprawdę duże możliwości dostosowania ustawień karty graficznej.

Czyli jak ustawie cos w CCC i potem usune wpis z autostartu (nie wyłącze) to ustawienia i tak beda zapisane?

@qwerty1991

Tak

@Spectator

ATT to fajne narzędzie ale tak dawno nie aktualizowane że połowa funkcji w nim na dzień obecny niestety nie działa :frowning: a jeszcze innych w ogóle nie ma (które oferuje np.: CCC).

Ostatnia wersja wydana została około 15 sierpnia 2011, nie powiedziałbym, że dawno nieaktualizowany ten program. Z ustawień wpływających na grafikę w grach ma wszystkie te same i nawet więcej, z ustawień typu zarządzanie wieloma monitorami itp niestety nie posiada.

Oooo, to widocznie po paru latach w końcu jakiś update był :slight_smile: Dzięki, zaraz rzucę okiem.

Edit:

http://downloads.guru3d.com/ATI-Tray-To … d-733.html

no sierpień to nie jest :wink: ale przynajmniej rok bieżący, hehe…

W ogóle znaleźć ost. wersję to też cud, żadnej oficjalnej strony, a na tej która wydaje się oficjalna (http://radeon.ru/downloads/att/) jest starsza niż choćby na DP.

qwerty1991 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.