Czy cofnięcie zmian po instalacji windowsa jest możliwe?

witam,

na windows 7 home premium wersja angielska zainstalowałem ultimate wersję polską, efekt był taki, że klawisze funkcyjne pulpitu nie reagowały, wszystko musiałem instalować od nowa, co mnie zdegustowało mówiąc delikatnie i wróciłem do poprzedniej wersji, ale jej jeszcze nie puszczam dalej. Czekam na waszą opinię.

Mianowicie, czy teraz przy premium znów muszę instalować wszystkie sterowniki od nowa, i wszystkie programy?

Bo skoro tak, to wrzucę z powrotem ultimate.

I pytanie dodatkowe, czy ma tu znaczenie język instalacji? Pierwotnie był angielski, a w ultimate dawałem polski.

Wszystkie pliki są w folderach, naturalnie żaden program nie jest zainstalowany.

Gubię się, bo noc straciłem na rozwiązywanie problemów, których nie rozwiązałem.

Witam

Jeśli przeprowadziłeś typowy format i instalację systemu ( bez użycia płyt do przywracania systemu typu recovery ) to odpowiedź na twoje pytanie brzmi - Tak!!

Czytając tą wypowiedź , zalecam ci użyć opcji szukaj i poczytać troszkę o instalacji systemu Windows .

Pozdrawiam

Spróbuj za pomocą usługi Przywracanie systemu

zrobiłem normalną instalację ultimate poprzez płytę windowsa, po czym bez zbędnych kroków zdecydowałem się przejść z powrotem do home premium.

Czytałem na stronie microsoftu, że takie myki są możliwe, tzn stawiam z powrotem home z wykorzystaniem folderu old, ale to pisał automat, co sam microsoft uwypuklił i nie do końca to rozumiem. I nie wiem, czy dobrze rozumiem, tzn czy wrócę do swoich programów i ustawień, bez konieczności ich ponownego montażu?!