Czy combo fix bedzie dzialal prawidlowo z esetem?

(kamil19116) #1

Mam pytanie.Mam eset sm 4 i chcialem doinstalowac do niego combo fix.Czy obydwa razem beda dzialac ze soc prawidlowo?

(Cedar) #2

Nie nie będą działały proawidłowo bo to są programy, które zajmują się innym sposobem ochrony komputera. Combofixa nie używasz jako stałej ochrony!! To jest skaner, który wprowadza bardzo duże zmiany w plikach systemowych i innych i służy do leczenia bardzo groźnych i ciężkich infekcji. Użycie a tym bardziej nieumiejętne użycie tego programu skutkuje uszkodzeniem plików systemowych!!

Przed użyciem programu należy wyłączyć programy antywirusowe.

(kamil19116) #3

Aha a ma cos do tego jezeli mam dysk wirtualny?

(Cedar) #4

A co to ma do rzeczy? jeśli masz tam już zainstalowany jakiś system to też możesz go uwalić zbytecznym użyciem tego programu. Combofixa nie używa się dla zabawy, jego się nie instaluje i on nie zapewnia stałej ochrony.

Poczytaj: otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

(Mirekgw) #5

Poczytać do czego ten program [combo fix]jest -

http://www.bleepingcomputer.com/combofi … a-combofix

http://www.it.pwsz.glogow.pl/pomoc/comb … mbofix.pdf

nie radzę ci go stosować bo z tych pytań które zadajesz to jesteś bardzo zielony i nie wiesz do czego ten program [combo fix] służy .

(kamil19116) #6

A jak z malwarebytes antymalware-mozna go z esetem sm czy ta sama sytuacja?

(Cedar) #7

Można bo to całkiem inny program służacy do całkiem czegoś innego.

Zamiast zadawać proste pytania poszukaj w Google opisów programów o które pytasz:

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

(system) #8

Ciekawe do czego? Przecież te programy służą do usuwania śmieci z systemu.

(Cedar) #9

Może trochę niefortunne określenie - chodziło mi o to, że ich przeznaczenie i sposób działania znacząco się różni.

(kamil19116) #10

A czy mozna zarejestrowac darmowa wersje MAM i kupic samego keya i ja zarejestrowac do pelnej czy trzeba kupic full wersje z keyem?Rozwazam jedna z opcji.

(Agatonster) #11

kamil19116 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Cyba91) #12

MBAM wystarczy w darmowej wersji, jako skaner na żądanie, przy ESET Smart Security wersja PRO MBAM, jest po prostu zbędna, ze względu na to że Eset posiada moduł antyspyware i programy mogą się ze sobą zwyczajnie gryźć. Sam eset w tle to wystarczająca ochrona, jeśli jesteś osobą która wie jak poprawnie korzystać z internetu.

Pzdr.

(kamil19116) #13

A sama moze byc bez eseta tyle ze w wersji pro?

(Cyba91) #14

Sam Mbam nie, ponieważ jest to tylko uzupełnienie do samego antywirusa i nie zapewnia maksymalnej ochrony, nie skanuje plików w czasie rzeczywistym ani nie posiada web ochrony. Nie można go porównywać do jakiegokolwiek antywirusa. Mbam Pro z Avirą byłby ok, z nowym avastem czytałem że występują problemy. Ewentualnie z Nodem go można używać, ale też tylko antywirusem a nie całym pakietem. Mbam pro z całym pakietem zabezpieczeniowym może znacznie obciążać PC i gryźć się z nim.

(kamil19116) #15

Czyli najlepiej dograc wersje darmowa do eset ss i co jakis czas ja aktualizowac i skanowac nia caly komputer?

Dodane 11.08.2010 (Śr) 15:01

A bedzie dzialac na viscie HP 64 bitowej?Mam zamiar zmienic na ten system-nod bedzie chodzic ale czy MAM poprawnie bedzie dzialac?

Dodane 11.08.2010 (Śr) 15:20

Hm?

(Cyba91) #16

Wszystko na TAK.

(kamil19116) #17

Wielkie dzieki