Czy combo fix bedzie dzialal prawidlowo z esetem?

Mam pytanie.Mam eset sm 4 i chcialem doinstalowac do niego combo fix.Czy obydwa razem beda dzialac ze soc prawidlowo?

Nie nie będą działały proawidłowo bo to są programy, które zajmują się innym sposobem ochrony komputera. Combofixa nie używasz jako stałej ochrony!! To jest skaner, który wprowadza bardzo duże zmiany w plikach systemowych i innych i służy do leczenia bardzo groźnych i ciężkich infekcji. Użycie a tym bardziej nieumiejętne użycie tego programu skutkuje uszkodzeniem plików systemowych!!

Przed użyciem programu należy wyłączyć programy antywirusowe.

Aha a ma cos do tego jezeli mam dysk wirtualny?

A co to ma do rzeczy? jeśli masz tam już zainstalowany jakiś system to też możesz go uwalić zbytecznym użyciem tego programu. Combofixa nie używa się dla zabawy, jego się nie instaluje i on nie zapewnia stałej ochrony.

Poczytaj: otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

Poczytać do czego ten program [combo fix]jest -

http://www.bleepingcomputer.com/combofi … a-combofix

http://www.it.pwsz.glogow.pl/pomoc/comb … mbofix.pdf

nie radzę ci go stosować bo z tych pytań które zadajesz to jesteś bardzo zielony i nie wiesz do czego ten program [combo fix] służy .

A jak z malwarebytes antymalware-mozna go z esetem sm czy ta sama sytuacja?

Można bo to całkiem inny program służacy do całkiem czegoś innego.

Zamiast zadawać proste pytania poszukaj w Google opisów programów o które pytasz:

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Ciekawe do czego? Przecież te programy służą do usuwania śmieci z systemu.

Może trochę niefortunne określenie - chodziło mi o to, że ich przeznaczenie i sposób działania znacząco się różni.

A czy mozna zarejestrowac darmowa wersje MAM i kupic samego keya i ja zarejestrowac do pelnej czy trzeba kupic full wersje z keyem?Rozwazam jedna z opcji.

kamil19116 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

MBAM wystarczy w darmowej wersji, jako skaner na żądanie, przy ESET Smart Security wersja PRO MBAM, jest po prostu zbędna, ze względu na to że Eset posiada moduł antyspyware i programy mogą się ze sobą zwyczajnie gryźć. Sam eset w tle to wystarczająca ochrona, jeśli jesteś osobą która wie jak poprawnie korzystać z internetu.

Pzdr.

A sama moze byc bez eseta tyle ze w wersji pro?

Sam Mbam nie, ponieważ jest to tylko uzupełnienie do samego antywirusa i nie zapewnia maksymalnej ochrony, nie skanuje plików w czasie rzeczywistym ani nie posiada web ochrony. Nie można go porównywać do jakiegokolwiek antywirusa. Mbam Pro z Avirą byłby ok, z nowym avastem czytałem że występują problemy. Ewentualnie z Nodem go można używać, ale też tylko antywirusem a nie całym pakietem. Mbam pro z całym pakietem zabezpieczeniowym może znacznie obciążać PC i gryźć się z nim.

Czyli najlepiej dograc wersje darmowa do eset ss i co jakis czas ja aktualizowac i skanowac nia caly komputer?

Dodane 11.08.2010 (Śr) 15:01

A bedzie dzialac na viscie HP 64 bitowej?Mam zamiar zmienic na ten system-nod bedzie chodzic ale czy MAM poprawnie bedzie dzialac?

Dodane 11.08.2010 (Śr) 15:20

Hm?

Wszystko na TAK.

Wielkie dzieki