Czy cos nie tak z tym ramem?

(Djmac) #1

Jak wyzej....bo chce dokupic sobie ramu tyle ze nie wiem bo jest niby PC2700 a powinien taki miec predkosc 333MHz? a jest pokazane ze ma 166.... czy mam cos zle ustwione?? czy to tak ma byc :?

(boczi) #2

A jaką masz płytę główną - jakie prędkości obsługuje?

(Djmac) #3

Płyta głowna Asus A7V8X-X, gdize to jest napisane ?? w SPECIFICATIONS SUMMARY ?? TO MOGE ZDJECIE ZAPODAC…bo JA SIE bardzo na Tym nie znam :wink:

(Kristof 26) #4

Jest wszystko dobrze

(Zbych ) #5

jest wszysko ok , pisząc prostym językiem pamięci DDR liczy sie jako x2 czyli 166x2=333mhz

(Djmac) #6

Aha no ok :slight_smile: bo juz sie bałem, ze cos jest nie tak…czyli jak bede kupowac ram to cos z PC2700 333MHz? Czy lepiej ten wyjac i kupic PC3200?? Bo mam obecnie 256…i chodzi to ze tak powiem…średnio… co polecacie?? i jaki :slight_smile: tam chyba moze byc nawet pod 400Mhz?? czy nie ?? znacie sie lepiej :slight_smile: doradzcie :wink:

(system) #7

Lepiej kupić te 400MHz, różnica pare złotych a jak zmienisz płyte na nowszą to będzie jak znalazł

(Kristof 26) #8

Max dla tej płyty jest 400 MHz .

pewnie było by lepiej wstawić szybsze kosci . Tylko zależy ile chcesz dokupić tej pamięci.

(Djmac) #9

Wydaje mi sie ze jak bedzie 512 to bedzie jakos to chodzic :slight_smile: ?? Aha i powiedzcie czyli to ma byc PC3200 (400MHz) ?

Jako przyklad :arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60158667

(Damian) #10

Tak, weź PC3200.