Czy czeka mnie pogrzeb nagrywarki?

Otóż mam nagrywarkę LG od kilku lat i działała piękne Ale ostatni mi czasy pojawił sie dziwny problem otóż nagrywa wszystko Poza duble-layer Nagrywarka może nagrywać płyty powiem wiecej ona nagrywała takie płyty otóż ostatnio zmarnowała mi 3 takie płyty.

Pytanie jest prostę co jest nie tak? Inne płyty nagrywa jak złoto a 8,5gb ostatnio nie czym to może być spowodowane

Jakiej firmy płyty nagrywała czy tej samej teraz nie nagrywa ? Uaktualnij bios nagrywarki.

o jaki zbieg okoliczności i pogrzeb i nagrywareczka się sypie za życia jak nie jaki Michal nie umiem przy sobie trzymać rąk Jackon :smiley:

A tak na poważnie może rzeczywiście wina płyt a nie nagrywarki.

zaktualizuj bios i sprawdź zasilacz czy podaje dobre napięcia.

Aktualizacja firmware.

Zainwestuj może w markowe nośniki.

Być może te wysokiej jakości nośniki produkcji żółtych braci już tak mają.

Po pierwsze 2 ostatnie płyty są żółte a firma nazywa sie maxell

biosu nie zaktualizuje ponieważ mam jakieś hasło które nie ja zakładałem i go nie znam

A dlaczego inne płyty nagrywa a tych nie :!: :!:

To pożegnaj się z nagrywaniem.

Bo te są beznadziejne, a po “trzecie” dlatego jest potrzebna aktualizacja biosu by móc nagrywać nawet te beznadziejne.

Ale to główny bios trzeba aktualizować czy jakiś bios ngrywarki

Dodane 08.07.2009 (Śr) 16:56

Płyty które nagrywa to EMTEC

A niższe pojemności nagrywa wszystko

…nagrywarki:

http://drivers.softpedia.com/get/FIRMWARE/LG/

musisz znać jej model.

a powiedz mi nie lepiej po prostu kupować DVD EMTEC’a?

Ta strona jest lepsza http://www.cdrinfo.pl/software/stronasp … 1247070390 na niej podane są wszystkie nagrywarki

na tej np nie ma mojej nagrywarki GSA- H58N

wIDZISZ DLA MNIE NIE LEPIEJ BO JA ŻADKO SAM KUPUJE PŁYTY A NAJCZĘŚCIEJ DOSTAJE JE OD ZNAJOMYCH RODZINY ITD.A w myśl zasady darowanemu koniowi nie zagląd się w zęby o nie mogę wybrzydzać

Model mojej nagrywarki to LG HL-DT-STDVD-RAM GSA-H55L

Czy ma to jakieś znaczenie że nie używam nero tylko ashampo 9.03

Nie widzę związku z moją wypowiedzią a gdzie ja napisałem, że używam Nero a i nic nie wspominam o płytach, po prostu strona podana przeze mnie zawiera pełną listę nagrywarek, np mojej nagrywarki nie ma na Twojej stronie, to chyba wniosek jest oczywisty, która strona jest lepsza. Zacznij sam świadomie kupować płyty (Verbatim) nie będziesz miał problemów z nagrywaniem, zakup płyty to nie majątek.

Tak sie tylko zapytałem czy to związek Bios zauktalizowałem nie powinno być problemów A poprzedni post był skierowany do p19koz kwestią wyjaśnienia a nie do ciebie

Dodane 10.07.2009 (Pt) 9:41

Co to jest technologia light scrept bo mi wyświetla że tego niema