Czy czekać na nowe procki?

Witam, mój problem polega na tym, że jak wiadomo 17 listopada ma odbyć się premiera nowych procesorów Intel. I teraz mam pytanie do osób co są w “temacie” czy opłaca mi się czekać na nie ? Otóż chcę kupić nowy komputer “montowany” Jednostka centralna + monitor do 4 000 zł. I nie wiem czy kupować podzespoły ale nie te nowe, tylko te starsze, bo po premierze starsze rzeczy stanieją w jakimś stopniu, czy od razu przygotować się na kupno nowych prockow. Prosze pamieta ze nowe procesory to nowe podsawki i ceny wysokie. Ogolnie czekam z kupnem kompa z miesiac. Jakie są wasze zdania na ten temat ?

Kupować teraz albo czekać aż sytuacja wróci do normy. Od pewnego czasu ceny podzespołów zaczynają mocno drożeć. Związane to jest z sytuacją na rynkach i drożejącym dolarem. Ceny mogą szybko nie spaść, gdyż dystrybutorzy mogą próbować zarobić na tej sytuacji. Jeżeli chcesz teraz kupować to tylko z allegro i w większych sklepach internetowych. Nawet premiery mogą nie wpłynąć znacznie na różnicę w cenie w stosunku do dzisiejszych.

Wszystko zależy od dolara…teraz przekracza nieco 3,10zł dlatego ceny są wyssssssssssokie

Chcesz to czekaj ale to loteria :stuck_out_tongue:

Macie rację, jednak nie będe kupowac tych nowych rzeczy … nie opłaca się to …