Czy da rade zmniejszyć ping ? pisałem do operatora i nic

Witam mam internet z Dialogu jako że jestem graczem cs niski ping jest dla mnie podstawą tak więc napisałem do nich oni mi kazali zrobić rożne testy .

Tak więc zrobiłem testy Traceroute ping netstat ipconfig all speedtest i wszędzie wykazywało że mam pingi 60-80 przy internecie 2 mb to lekka przesada z resztą ja wiem że większość pewnie tak ma ale ja próbowałem pisałem do nich a oni bezczelnie mi automatem spamowali . Albo że wszystko jest w porządku takie pingi są okej albo że wina komputera wirusy itp. Poprosiłem ich o fast path i znów pisali z automatu że z przyczyn technicznych nie mogą uruchomić …

Tak więc nie wiem co zrobić jakiś sposób na zmniejszenie pingu samemu przekierowania jakieś ? MAM Router .

Hmmm… nie korzystałem, ale czytałem o Google DNS. Może byś wypróbował i sprawdził jakie pingi będziesz osiągał na ich DNS’ach.

Przede wszystkim musisz mieć na uwadze to, do jakiego serwera masz taki ping (nawiasem mówiąc ja też uważam 80 ms za dobry wynik).

Jeśli jednak chcesz się czepiać - sprawdź trasę poleceniem pathping. Będziesz miał rozpisane opóźnienia na poszczególnych węzłach. I tak masz na to mały wpływ, ale przynajmniej zaspokoisz swoją ciekawość :slight_smile:

DNSy nie mają nic związanego z pingiem. Prawdopodobnie nic nie poradzisz, wina ISP.

Dodane 25.09.2011 (N) 15:50

DNSy nie mają nic związanego z pingiem. Prawdopodobnie nic nie poradzisz, wina ISP.

Ping na poziomie 35 ms to ping w którym nie ma opóźnień niektórzy mają pingi po 10 -20 tylko jak zwykle ja po 80 na dodatek nie mam światłowodów tylko zwykłe kable …

I co teraz zrobić bo wiele osób ma takie problemy w dialogu a ja nie popuszczę bo za tydzień gram ligę i nie chce żeby mnie klatkowało . ;/

Własnie dns chyba nie jest od pingu .

Kurde no nie ma żadnej opcji ? a jak inni mają pingi po 10-20 .

Pomóżcie bo bardzo mi to potrzebne.

Sam reinstal systemu potrafić sporo zmniejszyć ping. Od mocy komputera też wiele zależy jeśli chodzi już o ping w danej grze.

Więc ping nie zależy tylko od dostawcy neta.

Mój komputer jest non stop skanowany avast - pro +tune up + malware + otl + gmer więc wirusy odpadają a komputer mam dobry ludzie na słabszych osiągają lepsze pingi .

Core 2 quad 2.4

GTS 8600

2 gb ram

Do counter strike wystarczy .

Kurde i właśnie nie wiem co teraz . jakieś pomysły nie da rady nic z tym opóźnieniem ;/