Czy da sie bez antyvira?

Witam…Mam ochote podzialac troszke bez antywira ( usunac go na 1-2 msc ) i zobaczyc efekty. Czy ktos z was juz to robil??

Odpowiedź brzmi TAK zależy oczywiiście na jakie strony wchodzisz:D

Piwollo proszę poprawić wiadomość używając opcji Zmień, na Forum używamy polskich znaków w pisowni

=D>

Powodzenia :mrgreen: Wyłącz jeszcze firewalla (jeśli go masz), załatw sobie publiczny IP, i odwiedź kilka stron XXX, wtedy efekty będą “mocniejsze” :smiley:

A tak na serio - możesz sobie narobić kłopotu, a zwieńczeniem tych eksperymentów będzie użycie komendy FORMAT C:

A może by tak jeszcze usunąć część plików systemowych?

Przeleć system skanerem online raz na tydzień to będziesz widział efekt.

Widzę że kamikaze się na forum pojawił. :mrgreen:

no wlasnie usunalem NIS 2006 i zobacze efekt za tydzien gdy zeskanuje go

http://www.pandasoftware.com.

PS. Ja nie wchodze na strony typu XxXxXxXx wiec nie bede musial uzyc komendy Formatujacej :smiley:

Czy chcesz przez to powiedzieć, że jeśli nie wchodzisz na XXX to nie załapiesz żadnego syfu? Oj, naiwny ty…

A ja powiem że załapanie wirusów /trojanów z stron XXX to już przeżytek.

Już tylko naiwniacy się na to łapią.

Wiekszość syfu już się przestało przez to rozchodzić.

Zaczeli stosować bardziej suptelne metody.

Jakie? wystarczy wiecej sie tym interesować . W codziennej gazecie o tym nie przeczytasz. Ale masz internet. Więc strony o securitr nie powinny być nam obce :

np:

http://www.security.pl/

http://hacking.pl/6309

Czytać i myśleć .

Moim zdaniem odpowiedź brzmi: NIE. Ale każdego wola, takie rzeczy robi się, jak ma się spore pojęcie o kompach i bezpieczeństwie oraz chce się sprawdzić konkretne rzeczy. Założę się, że po tych działaniach logi trafią w nasze ręce :mrgreen:

Joan raz miałem półroku bez antywira bez nieczego… no SP2 wchodziłem tylko na normalne strony i było spoko (kilka wirusów załapało,ale raczej mniej groźnych)

:lol:

No i o to właśnie chodzi. A potem w tych logach są jeśli nie wirusy, to pozostałości, które trzeba wywalać. Po to są te programy, żeby ludzie mieli lżej i nie musieli się męczyć ze źle działającym kompem, ale mówię - to jest każdego wybór :wink:

Joan miałem parę miesięcy windowsa xp , wcześniej w2k3 bez antyvira, dałem raz na jakiś czas loga do sprawdzenia, i zawsze miałem czyto, kożystałem tylko z updatów z windows update, sp2, i firewall z sp2/ i liveboxowy firewall, uwież , nie chodziłem tylko po normalnych stronach, nieraz odnośnik google kierował do różnych stron, i jak narazie czysto, teraz z neta kozystamw windows vista(na xp mniej) i jestem tylko ciekaw ile czasu ten system bez antywira nie zasyfi się heh, narazie jest też czysto, i to nie prawda , że antyvir jest potrzebny, kwestia rozsądku :wink:

Da się ;]

??

W ciąże bez udziału faceta też dar radę zajść. .

Na filmie “Sex misja” udowodnili . Zresztą eksprtymenty z żabani też. .:mrgreen:

Ostatnio jedna pani też to potrafi . Prawdopodobnie nie będzie w stanie wskazać kto jest ojcem.

:slight_smile: :mrgreen:

Ze względu na charakter dyskusji - przenoszę. :?

No cóż ja siedzie juz od 6 miesięcy i jeszcze nic nie złapałem 8)

A się chodzi po różnych stronach ( Nie mylić z XXX :shock: ).

Piwollo - proszę poczytać o co prosił boczi i zastosować polską pisownię.

jak najbardziej się da i to bez przykrych konsekwencji

trzeba po prostu uważać na jakie strony się wchodzi, nie klikać linków od nieznajomych na gg/tlen/etc.