Czy da się nagrać obraz płyty CD na płytę DVD?

Witam. Właśnie ściągam MS Office 2007 Home and Students w formacie ISO który jest obrazem oryginalnej wersji na CD. Czy jest możliwość nagrania tego obrazu na płytę DVD ? Proszę o odp.

PS. Gdybym pomylił działy to proszę Administratorów/Moderatorów od przeniesienie do odpowiedniego działu.

Jak najbardziej.

Ale będzie tak że po wsadzeniu płyty do napędu od razu uruchomi się instalacja ? :slight_smile: Bo nie chodzi mi o to że wkładam płytę do napędu i muszę odpalać Daemonem :lol:

Spokojnie :slight_smile: normalnie autostart z instalacją :slight_smile:

PS.Polecam alkochol 120%

Pewnie, że się da. Powiem więcej. Byłoby to nawet wskazane, bo:

  1. dvd nagrywa się szybciej

  2. z dvd odczyt jest szybszy, a co za tym idzie szybciej ci się będą programy instalować niż z płyty cd

  3. teraz już nie ma chyba osób, które mają napęd cd a nie dvd, więc nie widzę sensu instalować tego na cd

Ok

A Alkohol 50% też nagra na płytkę ?

NiE

Alcohol 52% przeznaczony jest do tworzenia obrazów płyt,

Czyli tylko 120% tak ? Ok :wink:

Jezeli chodzi o program Alcohol to tak.

Jeżeli o inne aplikacje to nie. Można obraz nagrać, np. darmowym ImgBurn

Ok. Dzięki. Zaraz skończy mi ściągać :slight_smile:

A czy przypadkiem nie pomyliłeś forum ??

MS Office nawet ten w wersji Home and Students jest programem płatnym.

Zapewniam Cię że nie pomyliłem forum :slight_smile: :wink:

David_PL99 , a czy masz oryginalną wersję na nośniku CD?

Niestety, ponieważ zapodziała mi się gdzieś w pokoju i nie mogę znaleźć, ale mam klucz od oryginalnej wersji. Myśle że powinno działać :wink:

Ludzie jak może się oryginał zapodziać a koleś już z neta zaciąga , zamiast poszukać . 90 % na forum z takimi przypadkami to piraty .

A po co ci nagrywać Offica na DVD skoro na CD się zmieści?

Po to bo nie mam płyt CD tylko DVD :x

Ale pirat na 100 % .

Cd możesz chyba w najbliższym sklepie , kawiarence kupić

Mylisz się :wink: Ale już jest ok :slight_smile: Już znalazłem :wink: Dla udowodnienia mogę Ci zrobić fote oryginalnego pudełka a obok niego kartka z moim nickiem :slight_smile:

A po co skoro ma DVD a obraz CD można nagrać na DVD?

Już znalazłem moją płytę z oryginałem :slight_smile: Dla udowodnienia userowi Pioter233 i całej reszcie że mam oryginalną wersję, daję link z fotką, a obok niej mój nick :slight_smile: - http://wstaw.org/p/1daf/